Skocz do zawartości

Janusz P.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

no tak ale jak już obgadujemy producentów to ja też słysząłem trochę kiepskich słów pod adresem A i zreszrtą sam też miałem małą potyczkę nierzetelności firmy A.

I jak tak dalej będzie to jaka będzie renoma firmy A?

dlatego każdy ma prawo naprawiać błędy! nawet U!

i dobrze by było aby bracia wpadli tu do mieli by możliość się tłumaczyć itp.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no byłoby dobrze, tyle że pewnie konstrukcja psychologiczna naszego narodu nie umożliwi im tego.

 

Są już raczej spaleni dla nas- zbyt wiele lat w naszym środowisku ciągnie się za nimi zła sława......tym niemniej jak sądzę początkujący adepci astronomii oraz "blokowi podgladacze panienek" jeszcze długo będą kupować u nich sprzęt, chociażby ze względu na reklamy w "WiŻ", które zapewniaja o "najlepszych teleskopach w kraju, produkowanych przez firmę o dłuugiej tradycji".....sam bym się skusił kilkanaście lat temu, ale powstrzymywał jedynie brak funduszy.

 

Oby tylko A nie popełnił podobnych błędów co U, bo co będzie wtedy ??...

 

Temat sie rozkręca....do pobicia rekordu tematu "Troche śmiechu" zostało jedynie 299 postów, a ileż to mamy teraz jednorazowo uzytkowników- ponad 20-tkę !!! ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że znów się dzieje ! Ja chyba na wylocie nie jestem, mam nadzieję. Co do funkcji opiekuna (bo tak sie to u nas nazywa) pryznaje że kasowałem wątki, w większości na prośbę Janusza - zresztą zawsze publiczną, tak było do pewnego momentu, kiedy stwierdziłem, że lepiej tego nie kasować coby potomni widzieli.... ;)

Nie jestem za banowaniem kogokolwiek, tu Was pewnie zaskocze: Janusza również ! To, że się bardzo często scinaliśmy na forum wynikało faktycznie ze specyficznego sposobu wypowiedzi Janusza. Jak już mu kiedyś pisałem, jego największym błędem było pośpieszne pisanie bez sprawdzenia treści pod kątem merytoryki. Nie działo się tak zawsze, ale często, na moje wielokrotne prośby żeby się zastanowił zawsze wyśmiewał się że zjadłem wszelakie rozumy.

Forum jest dla nas, to my je tworzymy ! Bardzo często ludzie oczekują konkretnej pomocy, czasami następstwem tego co piszemy jest porada co do zakupu sprzetu za naprawdę dużą gotókę, a to moim zdaniem zobowiązuje do obiektywizmu i szczególnej staranności wypowiedzi.

Dlaczego się uparłem na Janusza: tylko i wyłącznie z tego powodu, że jako osoba która moim zdaniem jest profesjonalistą, zupełnie nie dbał o to co pisał. Zawsze było kilka dni przerwy po kłótni i znów to samo, a ludzie czytają to co pisze no i zaczynają się schody....

 

Jest nas tu coraz więcej, dlatego szczególnie powinniśmy dbać o swoich przyjaciół z sieci, i o nasze forum. Panowie nie postępujmy jak polityczna góra....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie wolę rzetelną i prawdziwą informację :D, a astronomia obserwacyjna powinna uczyć nas cierpliwości

 

Konkretne porady Janusza sa oczywiście bardzo potrzebne na forum, miejmy nadzieję, że wszystko jeszcze będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuje spojrzeć na to z dużej wysokości! :D

 

Aminokwasowe glutki przebierają nóżkami po kawałeczku planety w warstewce gazu i cośtam sobie psocą :D;)

 

"Poco swary głupie i tak zginiemy w zupie"

 

Chrzanić wszystko! Lubić to co się dzieje bo jest prawdziwe!

 

I ODBANOWAĆ JANUSZA!!! ;D

 

ZROBIĆ KONTO!!! ;D

 

POLUBIĆ U!!! ;D ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, opanujcie sie...

Temat wrocil, tak jak sie spodziewalem!

Skonczcie z tymi moderatorami, bo forum to ludzie, a w takiej spolecznosci nie moze byc waznych i wazniejszych - prawda?

 

Tak samo zabanowanie Janusza uwazam za przegiecie "paly"! Jak mozna komus zabrac w ten sposob glos? TO ponizajace i zupelnie nie na poziomie!

 

Cytat z listu Bartka tez nie powiewa optymizmem. Tekst "Chyba faktycznie zapomniales ze to moje forum i od jutra

juz takie pozostanie , moje bez Ciebie !" daje raczej poznac, co to w glowie moderatorow i adminow sie kolacze!!!

 

Dziecinada do kwadratu! Robcie tak dalej, a nikt "powazny" tu nie zostanie.

 

Jedyna szansa na poprawe to:

1. Koniec moderatorow.

2. Wszyscy rowni.

 

I jeszcze jedna rada z doswiadczenia - kazda proba polaczenia forum (spolecznosci internetowej) z komercja w perspektywie czasu zawsze zakonczy sie katastrofa!

 

Thx!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się zgodzić, że Forum jest Bartka. Jest to bardzo prosta zależność. Ktoś kto stworzył jakiś wydarzenie (np. sportowe), jest jego właścicielem. Może sobie wykluczać i zapraszać zawodników, ale musi pamiętać, że bez nich to wydarzenie jest niczym.

 

Muszą być uczciwe i realne relacje. Nie ma miejsca na prywatne tudzież emocjonalne starcia. I tylko o to chodzi.

 

Bartek jest bardzo dobrym Adminem. Forum nie ma technnicznych problemów. Wszystko działa bez zarzutu. Bartek jest umiarkowany w reakcjach i wyważony. NIe ingeruje bez potrzeby. Teraz to go nerwy poniosły tak samo jak jakiś czas temu - i to wszystko. Dlatego myślę, że Adminem jest i powinien być.

Nie powinno się wykluczać ludzi takich jak Janusz. W jego potoku informacji (prawdziwych czy nie - do oceny forumowiczów), jest mnóstwo użytecznej wiedz dla tych którzy potrafią trochę filtrować. Nie każdy zadaje pytanie z zamiarem zakupu sprzętu - potencjalnie od Janusza. Jednoosobowa decyzja (o ile była taka), jest prosta drogą do szybkiego końca. Następny będzie Papatki (bo zbyt autorytatywnie się wypowiada o foto), potem Bartolo, bo się spiera z Papatkim na Forum, potem Andrzej Łysy i Arek - bo mają zbyt zdecydowane i odmienne zdania od innych i tak po jakimś czasie pozostanie już tylko kilku.

 

Jeśli mogę dać przykład, to na teleskopach.pl był niejaki Procyon. Styl oraz etyka wypowiedzi tego osobnika kwalifikowała go do zbanowania juz po pierwszych postach. Janusz, Papatki, i inni maja jeszcze sporo rezerwy. (Mówię o Papatkim, choć nie wiem o co chodzi, bo dla mnie on jest OK. No ale ktoś go to postawił na celowniku. Może przez przypadek. ;D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę dać przykład, to na teleskopach.pl był niejaki Procyon. Styl oraz etyka wypowiedzi tego osobnika kwalifikowała go do zbanowania juz po pierwszych postach. Janusz, Papatki, i inni maja jeszcze sporo rezerwy.

 

Szczególnie ja pamiętam tego osła (sorry, inaczej nie można pisać). >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.