Skocz do zawartości

OkularyPlossla


janusz_m

Rekomendowane odpowiedzi

No to sie będziemy licytować :P:szczerbaty::Beer:

Jak widze drogi Kazoman'ie polujemy na te same żeczy :P

Czyli na barlowa Soligrola 2" i na jakiś okularek tani z małym powiększeniem ;)

 

P.S. Jak będzie dobrze to już w weekend przejade się do Astrokraka i zakupie tego barlowa :banan:

 

P.S.S. Ale ceny są naprawde troche wygórowane!

Jeżeli za nowego Plossa zapłace 135zł a za używanego "stan bardzo dobry", to stwierdzenie jest dziwnie wieloznaczne (opowieści z allegro :P), zapłace 110 zł no to wole już dopłacić te 25 zł :Beer::szczerbaty:

 

Pozdrówko !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci po znajomosci ze soligor bedzie dopiero 20-22. Wiec nie masz co jechac :P. A za ta 32 to faktycznie 110 ciut sporo. Niestety prawda jest taka ze towar dotkniety tanieje ..... oj o 30%-40%. Jak chodzi o astro to troszke mniej. (widzialem ostatnio kolegekrory kupil okular (ruski mikroskkopowy) za 70 zl a sprzedal za 10zl). To jak bedzie z ta cena?(jestem coraz bardziej zainteresowany) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki =)

Niestety trzeba jeszcze poczekać na barlowka :burza: a już się napalałem na oblukanie księżyca z powiększeniem 240x :szczerbaty:

 

Tylko pamietajmy żeby cena podczas naszej licytacji nie prewyższyła progu zdrowego rozsądku :P:Boink::Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, okulary są naprawde w dobrym stanie.

Optycznie bez skazy, jedynie tulejki mocujące mają zmatowienia powstałe na skutek normalnego mocowania. Sprzedaje dlatego, że przechodzę na osprzęt 2".

 

Odnośnie cen to mozliwa jest oczywiście negocjacja. Prosze pisać na PW.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie ukryc, ze okularki nie sa najlepsze. Czasami warto dodac 5 dyszek i kupic wlasnie 2``:) A skoro sprzedajesz je bo kupujesz 2`` to sam widzisz ....

No dalej ... zbij te ceny ... wtedy zejda jak maselko :)

 

Edit: Zobacz jak kolega zbil ceny sprzedajac o wiele lepszy okularek http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=12643

Edytowane przez kazoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazoman to co tu uprawiasz to jest chamstwo bazarowe ja ku mafii rosyjskiej!!!

 

Nie da sie ukryc, ze okularki nie sa najlepsze.

NIEPODOBA SIE TO WON!!!

Czasami warto dodac 5 dyszek i kupic wlasnie 2``:) A skoro sprzedajesz je bo kupujesz 2`` to sam widzisz ....

NO TO DOPŁAĆ!!!

No dalej ... zbij te ceny ... wtedy zejda jak maselko :)
poganiać to mozesz swojego psa!

 

Pozatym twój tekst:

Masz jakies fotki tej 32? Co o niej sadzisz? Jakiema parametry? Jest wystarczajaco jasna do rozleglych dsow?
świadczy o twoim kompletnym dyletanctwie sprzętowym. Chcesz cos kupić, wiesz, że za drogo, ale NIE WIESZ CO TO, I DO CZEGO TO JEST!!!

 

NIE ŻYCZE SOBIE ŻEBYŚ PISAŁ NA TYM FORUM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby to co zdziwiony jesteś? Tak to sobie można na priv pisać.

 

Dokładnie!!

Można na priv się zawsze dogadać a nie tu na forum jeszce, poganiać :Boink:

Sprawa jest prosta nie pasuje to nie kupuj znajdzie się inna osoba która kupi.

Ach denerwuje mnie takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie ukryc, ze okularki nie sa najlepsze. Czasami warto dodac 5 dyszek i kupic wlasnie 2``:) A skoro sprzedajesz je bo kupujesz 2`` to sam widzisz ....

No dalej ... zbij te ceny ... wtedy zejda jak maselko :)

 

Edit: Zobacz jak kolega zbil ceny sprzedajac o wiele lepszy okularek http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=12643

 

z tego co sie dowiedzialem wcale nie taki lepszy jest ten ED od Ploosla 25 tak wiec pewnie i 32 mm rowniez....ale go kupilem ze wzgledu na zly stan mojego Ploosla 25 mm i mam nadzieje ze go ten Soligor zastapi godnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.