Skocz do zawartości

Jodłów 26-28 września


Gość leszekjed

Rekomendowane odpowiedzi

Pora już chyba aby zacząć się przygotowywać do spotkania wrześniowego w Jodłowie 26-28.09.

To jest link do informacji o Jodłowie:

http://www.jodlow.hg.pl/indexpl.html

Ośrodek jest spory, przyjechać może każdy, kto chce, miejsca wystarczy.

Proponuję otworzyć listę chętnych - ja jadę.

L.J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam też niebo jest niezłe a ośrodek jest Cool chyba już się załapałem na listę uczestników, do zobaczenia w Jodłowie chłopaki i dziewczyny, już werbuje Tura tylko zróbcie coś z następnym ewentualnym tamtejszym kotem, może jakieś urlopowanie, to ostatnio modny termin :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie to ja wezmę psa i kota nie zobaczymy w promieniu jego węchu.

A pies nie jest , z tego co wiem, zapalonym amatorem astronomii więc chyba nie wlezie do teleskopu.

L.J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem jechać do Kudłaczy bo mój wspólnik wcześniej zaklepał sobie termin urlopu, ale tego sobie nie odpuszczę - będę na 100% namówię również "dziadka" chociaż jest "trochę zirytowany" tym co się ostatnio działo.

Panowie gdzie się zapisać i wpłacić zaliczkę?

Pozdrawiam Darek z Opola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlotach głównie obserwujemy niebo , szczególnie te górskie jest przepiękne . Ja uczestnikom gwarantuje kilkadziesiąt obiektów Messiera w Syriuszu . Zaliczek żadnych nie wpłacamy przed zlotem . Proszę tylko o zgłaszanie do mnie na mail rezerwacji . Ośrodek ma 60 miejsc i są to naprawdę dobre warunki pobytowe . Koszt to 20 zł za dobę od osoby (opcja z pościelą) lub 15 zł bez pościeli . Można też zamawiać posiłki . Pole namiotowe bez ograniczeń miejsc . Koszt to jakieś 5 zł . Dojazd jest bardzo łatwy , wystarczy na mapie znaleźć Międzylesie (na południe od Kłodzka) w Międzylesiu jest znak w lewo : Jodłów . Potem jak droga prowadzi na samą górę . Ośrodka " OSTOJA " nie da się z niczym pomylić , jest na szczycie . Droga asfaltowa i łagodnie się wznosząca . Spotykamy się 26 września po południu (piątek) wyjazd w niedzielę po obiedzie . Zapraszam wszystkich chętnych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jadę !!!

 

Co myślicie o tym, aby przygotować wcześniej listę obiektów do zaliczenia na zlocie?

Gdy każdy sobie zobaczy jak wygląda jakaś np. M_ka ,stawiamy krzyżyk i namierzamy następny z listy.

 

Fajnie jakby taką listę opublikować wcześniej na forum, każdy mógłby sobie przed zlotem poczytać o obiektach ,zobaczyć jak wyglądają w HST.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 4 wolne miejsca to moge cos dowiezc. Oczywiscie po drodze nie bede zbieral, tylko miejscowe ;)

 

A w sumie do kombi to i wiecej zapakuje. W koncu ciezarowy jest ;)

 

Weź tajki to się zmieści więcej do samochodu. A jakie cuda potrafią uuuuuuuu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już ponad dwadzieścia rezerwacji . Codziennie na mail zgłaszają się nowi uczestnicy . Podawajcie proszę czy jedziecie sami czy z żonami lub dziewczynami . Muszę już zapisywać dla kogo pokoje dwuosobowe . Jest ich niewiele .

 

Dlaczego Paweł Trubus wyemigrował do Piły ? Cyżby się ożenił ? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.