Skocz do zawartości

dzień po - 1000 sposobów na zaludnienie Ziemii


Rekomendowane odpowiedzi

Krystianie, przecież się śmieję. :D

Ale swoją drogą, tak blisko i zero informacji publicznej. To mi przypomina 1996 rok. Do dzisiaj pamiętam, jak zamarłam przed telewizorem, kiedy po fakcie poinformowano, że właśnie minęła nas planetoida, która zagrażała Ziemi.

Czy to prawda, że ona zmieniła tor?

 

Postaraj się wyobrazić, następującą sytuację.

Pewnego dnia NASA ogłasza iż za 10 dni, w ziemię uderzy asteroida o średnicy powiedzmy 10 km, jak sądzisz jaka będzie reakcja społeczeństw ? myślisz iż przyjęta zostanie ona w pokorze? być może, lecz wątpię przypuszczam, że puszczą wszystkie hamulce np. w obecnej chwili ktoś nie morduje gdyż się obawia, wieloletniego więzienia w chwili ogłoszenia tej informacji go już to nie powstrzyma przecież i tak pożyje 10 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może, lecz wątpię przypuszczam, że puszczą wszystkie hamulce np. w obecnej chwili ktoś nie morduje gdyż się obawia, wieloletniego więzienia w chwili ogłoszenia tej informacji go już to nie powstrzyma przecież i tak pożyje 10 dni

:ha::ha::ha:

Sądzę jednak, że większość poleci do kościoła. A ja pierwsza. :D

Ten, co morduje, pożyje 10 dni. Zamordowany pożyje 10 dni krócej. :D

A ten, co chce mordować, i tak nie boi się więzienia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh

W pelni sie zgadzam. Ale raczej waznejsze sa dla niektorych zbrojenia na Ziemi. Poza tym co kogo obchodzi cos co niby uderzy w Ziemie w 2036 i jeszcze malo o tym slychac w tv

i to jest ta znieczulica okropna i brak wykształcenia.A najlepsze jest to że jak chce się im coś wytłumaczyć to uparciuchy albo się śmieją,albo mówią żeby się zająć swoją karierą zawodową (warzywniak :szczerbaty: )bo z tego będzie przyszłość... a co mi po niej jak Ziemi nie będzie ?

Co za ludzie!

 

P.S. warzywniak wystąpił jako forma pracy przyziemnej :szczerbaty:.Jakoś mi się tak kojarzy bo babcia mieszka na wsi i tam warzywniak to prestiż wiejski ( no może przesadziłem,ale wiecie o co chodzi )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ha::ha::ha:

Sądzę jednak, że większość poleci do kościoła. A ja pierwsza. :D

Ten, co morduje, pożyje 10 dni. Zamordowany pożyje 10 dni krócej. :D

A ten, co chce mordować, i tak nie boi się więzienia. :D

 

 

to był tylko przykład jednym słowem zapanowała by anarchia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że niby kobiety takie żywotne i nie dają się wybić? :banan:

Nie wiem, czy to nie lepszy układ niż gdyby odwrócić proporcje.

 

Przy odwrotnych proporcjach mężczyźni by się pozabijali o tą 1 kobietę. Zresztą wtedy potomstwa by było 10 razy mniej.

 

Przed końcem świata wybuduję sobie bunkier pod gorzelnią, i wezmę tego bunkra 10 kobiet. Końca świata wtedy nawet nie odczuję bo już w bunkrze będzie raj :szczerbaty: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.