Skocz do zawartości

SYNTA 200/1200 DOBSON


Piotr F.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

Mam do sprzedania teleskop typ Newton, Synta 200/1200 SkyWatcher. Teleskop kupiłem w maju 2006 r. Sprzęt jest w idealnym stanie. Praktycznie dobsona nie używałem, ponieważ w ogrodzie miałem drugi statyw, który sam zrobiłem.

W komplecie z teleskopem są „narzędzia” w postaci kluczy i wkrętaka krzyżakowego, oraz okular 25mm. Brakuje oryginalnego okularu 10mm, który był w komplecie z teleskopem. Okularek był cienki wg mojej oceny i sprzedałem go. W miejsce okularu mogę dorzucić do teleskopu drugiego dobsona z oświetleniem diodowym półki na okulary. Statyw idealny do plenerowych wypadów.

Zainteresowanym kupnem przyślę fotki.

 

CENA 850 zł

 

Powód sprzedaży. Przesiadka na coś do astrofoto...

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile bedzie musiała ta synta czekac zanim zostanie sprzedana - daje gora 2 dni

Nie trzeba było długo czekać(niewytrzymała nawet tych 2 dni)oczywiście jeszcze nie sprzedana :D:D:D to tylko zapytanie,ciekawe z jakim skutkiem?

pozdro ANVA

Edytowane przez anva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.