Skocz do zawartości

Wielka Wiosenna Amnestia


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Chwilowy reset przez mniej lub bardziej legalne środki farmakologiczne można sobie zrobić ( byłeś w Amazonii, to wiesz! Hehehe!)

Zboże w płynie zadziała na dłużej :szczerbaty: ale na jeszcze dłużej to niestety nic nie ma. A szkoda!

 

 

 

mpp pogadajmy o tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie chcialbym jedynie wyjaśnić, że nie otwierałem żadnego forum. Pisałem o tym nawet Adamowi na PW, żeby wyjaśnić sytuację. Cóż, zostalem całkowicie odwrotnie zrozumiany, albo w moim postępowaniu doszukuje się podtekstów. A tego nie ma. Jest dokładnie tak, jak pisałem.

 

Saywiehu, ale o czym ty piszesz? A czy to źle, że forum otwierałeś, czy nie otwierałeś? Ja mam wrażenie, że ty kreujesz jakiś problem, tylko nie bardzo rozumiem, po co. Zaraz powiesz, że Jesion coś się na ciebie uwziął, a ja nie mam zielonego pojęcia, o co ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście smutne jest to co się dzieje. Cała ta dyskusja zostawi małą rysę na nieskazitelnym (dla mnie) obliczu tego forum. Ale zgadzam się z niektórymi przedmówcami że chamstwo i brak kultury nie powinny mieć tutaj miejsca. Ja na szczęście nie spotkałem się z żadną chamską odpowiedzią na moje pytania i problemy, przeciwnie - najczęściej otrzymywałem wyczerpujące i życzliwe odpowiedzi. Mam nadzieję że tak będzie dalej. :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie wiem czy się zgodzicie ze mną, ale temat amnestii, w teorii szczytny, stał się sam ogniskiem zapalnym.

 

Dziwne co?? Dlaczego się tak dzieje??

Może błąd i wcielone zło tkwi i w nas samych?? To oznacza, że każdy z nas, userów/właścicieli/troli/prowokatorów/chamów/warchołów/moderatorów/ortodoksów/dilerów/dystrybutorów/adminów/pasjonatów/newbies czy też innych delikwentów z naszej 'grupy rekreacyjnej' jest właśnie taka zła i niedobra ?? Może czas się nawrócić, podać sobie rączki i razem się wybrać na niebiańskie obserwacje pełne zgody, szanucku i uwielbienia na wspólnie zorganizowanym zlocie?? Ach to by były czasy!! :szczerbaty:

 

Zatem powiadam, nawróćcie się! Niech teleskop Wam wskaże drogę do galaktycznej czystości!

 

Hehe, to napisałem ja, kanarkusobrzydliwus, znany cham i 1,25" lantanowy c..j :szczerbaty: , który już dawno powinien zostać zbanowany za swe skandaliczne i prowokujące wypowiedzi! :ha:

 

No a co ja robie? Miłości szukam :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowy reset przez mniej lub bardziej legalne środki farmakologiczne można sobie zrobić ( byłeś w Amazonii, to wiesz! Hehehe!)

Zboże w płynie zadziała na dłużej :szczerbaty: ale na jeszcze dłużej to niestety nic nie ma. A szkoda!

 

No byłem i nic się nie dowiedziałem na temat resetu. Co próbuje, to potem mam kaca, albo zjazd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu
Saywiehu, ale o czym ty piszesz? A czy to źle, że forum otwierałeś, czy nie otwierałeś? Ja mam wrażenie, że ty kreujesz jakiś problem, tylko nie bardzo rozumiem, po co. Zaraz powiesz, że Jesion coś się na ciebie uwziął, a ja nie mam zielonego pojęcia, o co ci chodzi.

Jeśli nie otwierałem, to nie otwierałem :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wolę sobie cykać fotki ccd. Pewnie lepiej zajmować się tym co człowiek lubi i żyć w błogiej nieświadomości. Zapewniam Cię, że nie chcę wiedzieć :D

 

Pozdro

Paweł

 

No i o to chodzi. Ja od jakiegoś czasu też. Jak dobrze być wolnym człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze Ci - też bym chciał żyć w błogiej nieświadomości i nic nie wiedzieć - mówię serio :szczerbaty:

Jeżeli chodzi o forumowe życie w nieświdomości - Astronomią interesuję się od dawna, natomiast z przyczyn - techniczno - logistycznych na forach astronomicznych pisuję dosyć krótki okres czasu.

 

Najczęściej pisuję na AF, nikt mnie nie nakłaniał na wyboru tego forum, nie jestem na forach poplecznikiem żadnych frakcji, pisuję przede wszystkim tutaj, i to tylko dlatego, że znajduje tu wiele interesujących mnie wątków, i forma AF najbardziej mi odpowiada.

Kiedy logowałem się na AF absolutnie nie miałem świadomości, że społeczność astronomiczna jest tak podzielona, i występuje tyle konfliktów, na dobrą sprawę nawet teraz słabo łapię kto z kim i dlaczego, zresztą nie tak dawno temu, wysłałem jednej osobie PW z pytaniem: Kim jest Domek i dlaczego na punkcie Jesiona ma taki uraz psychiczny, rozumiem, że ludzie popadają w konflikty,i zdarzają się sytuacje stresujące, ale jak długo można postować ciągle w tej samej tonacji - to niezdrowe

No właście Adam co Ty zrobiłeś temu chłopakowi, że ciągle nie może zaznać spokoju - odbiłeś mu żonę, czy co? :szczerbaty:

 

 

Oczywiście ludzi, których cenię i szanuję za ogromną wiedzę astronomiczną, można znaleźdż na pozostałych forach, Astromaniaku i astro4u, ich merytoryczne posty zawsze chętnie czytam, i mam wrażenie, że pomimo tych konfliktów astronomia obroni sie sama,

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta, bracia i siostry....

czas zamknąc tene temat.

Wszyscy chętni do wypowiedzenia się w tym temacie mają czas do 23:59 potem temat zostanie zamkniety i dalsze dyskusje będą możliwe na zlocie w Bieszczadach lub w Jodłowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaluzny_m

No to ja może jeszcze coś powiem, jak ma być zamknięte a potem na wieki spocząć gdzieś w trzewiach interentu...

 

Problem od zawsze (a mój staż forumowy naprawdę jest bogaty) dotyczył tylko garstki osób - nie trzeba się długo zastanawiać kogo, z przyczynami dlaczego tak jest można by się zastanawiać i to długo. Tak jak to już ktoś wyżej napisał ten zły siedzi w każdym z nas a u niektórych schowanie się za klawiaturą i monitorem powoduje transformacje jak w powieściach grozy. Mam gdzieś w środku taką cichą nadzieję, że uda mi się spotkać z kilkoma osobami, których durne pomysły starsznie mnie zadziwiają, tak na żywo, twarzą w twarz i wtedy z całą pewnością zapytam - dlaczego ? Sprawi mi to naprawdę ogromną satysfakcję.

 

No a narazie korzystając z okazji pozwole sobie pozdrowić, moją mamę, moją ulubioną ostatnio postać z internetu czyli Ninę i jej serdecznego przyjaciela Dracosa.

 

Dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.