Skocz do zawartości

Deep Space Party Jodłów - Ostatnie miejsca !


PiotrZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , nie spodziewałem się że na ten zlot będzie aż tylu chętnych :D . Na dzień dzisiejszy mam 50 zgłoszeń i cały ośrodek , domek letni i kamping już są zajęte . Miałem trudny wybór , albo zamknąć listę albo szukać innych rozwiązań bo przecież zgłoszenia napływają codziennie . Poprosiłem właściciela ośrodka aby poszukał miejsc na kwaterach w pobliskich (położonych niżej) domach .Nowe miejsca będą napewno ale 200-300 metrów od ośrodka . Zapraszam .

 

Ach , co to będzie za zlot :D

 

Wiosenne Deep Space Party II będzie już ogłoszone w SKY &TELESCOPE :slon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, jestem mile zaskoczony takim zainteresowaniem zlotem w Jodłowie. Nie sądziłem, że po Kudłaczach ludziska znowu zdecydują się na dalekie ( dla większości ) wędrówki po Polsce. Ja mam jedno miejsce w samochodzie,, jeśli ktoś by chciał się zabrać ze Śląska. Niespodzianką jest dla mnie Przemas, który chciał się zobaczyć ze mną ( a raczej z TMB :lol: ) na Kudłaczach. Teraz będzie okazja. Tak trzymać ! :hello2: :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Adam , ten pociąg nabiera coraz większego rozpędu . Szkoda byłoby tych kolegów którzy by zostali na peronie i widzieli by tylko machające łapki . Ale póki co przedziały otwarte i miejsca wolne czekają !!

 

To przesłanie odnosi się do Naszego Forum . W Jodłowie i tak już prawie nie ma miejsc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem informacje od gospodarza w Jodłowie że jest możliwość zakwaterowania w domu agroturystycznym w odległości 800 m od ośrodka (pod górę ). Jest tam 12 miejsc z czego trzy są już zajęte .

Warunki pobytu bardzo dobre , cena taka sama jak w ośrodku czyli : 20 zł z pościelą i 15 bez . Zapraszam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie ma wygladac nasz AstroSwiat. Trzeba pchnac w niego troche zycia. Nie tylko w internecie, ale i bezposrednio pod gwiazdami - bo to jest prawdziwa frajda. Trzeba sie spotykac, wymieniac uwagi, chwalic sie sprzetem - bo po co w koncu go kupujemy ;)

 

Pasja nas laczy, pozwala z miejsca zaprzyjazniac sie zupelnie obcym ludziom - i o to chodzi. Uszanujmy te mozliwosci - bo zaiscie jest to piekne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załapałem się na ostatnie miejsce.... Piotr coś wspominał o izolatce :!: :?:

Dobrze że jadę w czwartek to coś sobie wybiorę 8)

 

Ps.: Trza będzie coś upolować :pistol: :Pig: , bo na taką grupę to gulasz Mirka i grochówka Gospodarza nie wystarczy... :smoke:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiem wątpić w twoje umiejętności kulinarne ale proszę mierz siły na zamiary a nie stracisz dobrego image po ostatnim wspaniałym daniu, było the best ale "koszty jego uzyskania" że tak powiem czyli zapchany po jej produkcji zlew spędzał właścicielce schroniska sen z powiek tej nocy i lamętowała do rana :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź dla Helmuta i ewentualnie innych zainteresowanych . Zajęty już jest cały ośrodek jak i domek letni . Wolny jest kamping na cztery osoby ale trzeba go ogrzewać własną farelką . Prąd jest ale przedłurzacz 15 m trzeba zabrać . W domu agroturystycznym jest 12 miejsc z czego 4 już są zajęte . Także możemy jeszcze przyjąć 12 osób a w razie potrzeby załatwimy z gospodarzem nowe miejsca . Zapraszam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój Adamie to nasz zeszłoroczny kucharz i żywiciel, facio z klasą i rozmachem a na mniejszej focie fura mu się nie zmieści, lepiej przerób skrypt aby zmniejszał sam za duże foty z profilu do standartu forumowskiego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No !!! To się nazywa gospodarz zlotu pełną gębą :King::Beer: :astrobrac: :przytulas:

 

 

O , wa Janusz ja mam dostęp do Forum jako organizator zlotu więc łatwo się komunikuję z uczestnikami i mogę podać warunki zakwaterowania i czy są miejsca . Ostatni zlot na Kudłaczach TY organizowałeś i przecież pamiętamy że na starym Forum Admin Cię właśnie wtedy urlopował kiedy powinienneś być obecny i koordynować sprawy ogólnopolskiego przecież zlotu !!!. Dlatego powstało to Nasze Forum , tu nikt nikogo bez powodu nie wyśle na urlop . Gwarantujemy każdemu stabilność i bezpieczeństwo . Nikt nigdy nie będzie na Forum stękał o finanse . Nikt nigdy tego Forum nie sprzeda nikomu bo to jest NASZE FORUM . Nasze czyli wszystkich miłośników nocnego nieba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi hi... pomimo "urlpopowania" całe szczęście na Kudłaczach miejsc nie brakło bo trwały 10 dni i sporo uczestników przyjechało w różnych terminach ale gdyby to był tylko jeden weekend to było by też krucho wszystkich upchać na raz :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.