Skocz do zawartości

Wyciąg Crayforda


Gość TUR

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Jak w temacie, mam do sprzedania wyciag Crayfroda 2" z przejściówką na 1,25". Wyciag jest wyprofilowany pod teleskop 8", więc jeżeli ktoś chciałby zmienić marny chiński wyciąg w swoim Skywatcherze, Soligorze na bezluzowego Crayforda, to jest okazja !

Cena 295 zł.

 

Pozdrawiam

Paweł

Edytowane przez TUR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej to to jest produkcji?

I dlaczego tak tanio?

 

Nie wiem gdzie to jest produkowane. Sprzedaję, bo nie jest mi już potrzebny. Uzywałem go kilka miesięcy z moim skywatcherem 8", ale sprzedałem telep, więc wyciag też musi znaleźc swój nowy dom.

Wyciąg jest w 100% sprawny i wygląda jak nowy !

 

PS. Jeżeli ktoś chciałby zaoferowac wyższą cenę, chętnie przyjmę tę ofertę :D

 

Pozdr

Paweł

Edytowane przez TUR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz wlasnie sie rozgladam za jakims Crayfordzikiem i moze bylbym zainteresowany dlatego tak sie podpytuje.

A moglbys jeszcze dozucic kilka fotek. Szczegolnie interesuje mnie widok z dolu tak, zeby bylo widac lozyskowanie wyciagu.

No i jeszcze pytanie czy tuleja jest stalowa, ze sie tak blyszczy czy to polerowane aluminium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tulejka według mnie jest z AL. Łożyska są ok. Wyciąg kupiłem jakiś czas temu w astrokraku.

Sorki, ale nie chce mi się już robić żadnych zdjęć. Zapewniam Cię, że wyciag jest w bardzo dobrym stanie!

Zapomniałem tylko dodać, że w wyciągu widać 3 śrubki co 120 stopni kontrujące okular lub kamerę o średnicy 2". To taka mała modyfikacja, do lepszego, pewniejszego zamocowania kamery czy aparatu w wyciągu. Bardzo praktyczna przeróbka zrobiona w Astrokraku.

 

Pozdr

Paweł

Edytowane przez TUR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz wlasnie sie rozgladam za jakims Crayfordzikiem i moze bylbym zainteresowany dlatego tak sie podpytuje.

A moglbys jeszcze dozucic kilka fotek. Szczegolnie interesuje mnie widok z dolu tak, zeby bylo widac lozyskowanie wyciagu.

No i jeszcze pytanie czy tuleja jest stalowa, ze sie tak blyszczy czy to polerowane aluminium?

Kolego dobsonme, kolega Paweł (czytaj TUR) jest kontrachentem pewnym więc jeśli szukasz takiego wyciągu to dobrze trafiłeś. Jeśli uważasz, że jest to jakoś dziwnie tanio to daj znać na PW a ja podkupie od Pawła i sprzedam Ci w odpowiedniej cenie i będzisz zadowolony a ja coś zarobie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dobsonme, kolega Paweł (czytaj TUR) jest kontrachentem pewnym więc jeśli szukasz takiego wyciągu to dobrze trafiłeś. Jeśli uważasz, że jest to jakoś dziwnie tanio to daj znać na PW a ja podkupie od Pawła i sprzedam Ci w odpowiedniej cenie i będzisz zadowolony a ja coś zarobie :lol:

 

Kurczę, a ja chciałem jeszcze skubnąć coś dla siebie :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ,kto robi te wyciagi?

 

Nie chce mi sie wierzyc ,ze nikt nie wie :D

 

Y

 

Wszystkie drogi prowadzą do... Chin albo na Tajwan :D a konkretnie do Guan Sheng Optical, który to robi wyciągi dla Antaresa i zapewne większość innych crayfordów stamtąd pochodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.