Skocz do zawartości

Okazja Mak 127/1500 tanio


grmarPPSAE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sprzedam Maka Sky Watcher jeszcze na gwarancji cena 1650zł do negocjacji

W zestawie

Teleskop 127/1500

szukacz- lunetka i laserowy

okulary 25 17 10 plossla

barlow x2

kątówka

montaż eq3 z silnikiem i mocowaniem do aparatu

lunetka biegunowa

Sprzet jest w idealnym stanie do obejrzenia i odebrania na OZMIE

fotografie księżyca dostępne na mojej stronie www.fotomarcingrzybowski.yoyo.pl

TEL 668813858

Pozdrawiam Marcin Grzybowski

IMG_0149.jpg

IMG_0176.jpg

IMG_0183.jpg

IMG_0185.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znajdą się chętni do rozszabrowywania po kawałku, i OTA osiągnie sensowną cene, to wyrażam zainteresowanie. (wszystko kwestia ceny, poluje na 150tke, ale 127 też mi się nada, jak będzie ekonomicznie atrakcyjna).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zdecydujesz, to logistykę załatwimy (dasz to komuś na OZMAie kto wyśle to dalej (ja tysz ie w polandii ;) ) Pytanie tylko ile sobie policzysz za OTE jak zdecydujesz się dzielić. Nie wiem czy mnie stać. Ew. szczeg. negocjacyjne proponuję na PW

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za OT, ale gdzie można kupić takie mocowanie do aparatu fotograficznego? Chętnie bym odkupił to z ogłoszenia, ale nie wiem, czy jest taka możliwość.

 

 

nie prościej śrubą foto 1/4 cala wkręcić na dovetaila i problem z głowy (mam tam PST i mniejszego MAKa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mocowanie na przeciw wadze to sprawdz jaką masz srednice pręta to sie napewno dogadamy jesli ktos kto kupi eq3 niebedzie tego potrzebował to niema sprawy tylko koszty przesyłki.

 

Średnica pręta to 20 mm. Koszty przesyłki oczywiście biorę na siebie. Czekam na informację o cenie mocowania. Tutaj lub na PW.

 

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.