Skocz do zawartości

i Znow Ja


DaVe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

musze przyznac sie ze wzbogacanie naszego kraju w urzadzenia naukowe weszlo mi ostanio w nawyk. nie dalej jak dzisiaj wraz z znajomym klubowiczem udalo nam sie przywiezc z za południowej granicy bardzo interesujace szkło vixena (jednak marzenia potrafia sie spelniac szybciej niz moze sie ludziom wydawac :-) strachu troszeczke sie najedlismy bo nadgorliwy celnik postanowil sprawdzic co tam ciekawego kryje sie w naszym bagazniku . niestety zawiodl sie przewalajac moja bluze z rogu do rogu podczas gdy my twardo zachowywalismy zimna krew :smoke: :smoke: ) i tym wlasnie po raz kolejny potwierdzil przesad ze najtrudniej znalezc to co jest na wierzchu :)

nie mniej jednak troche mnie zaskoczyl swoja zaciekloscia ten celnik . nigdy wczesniej sie nie spotkalem z tym zeby az tak lustrowali . zwykle byla to tylko formalnosc .

 

 

ps. jezeli chodzi o 120 to w suprze na heq5 maja je za 27000 kc co po przeliczeniu na polskie wg aktualnego zaokraglonego kursu daje ok 3780 zl o ile sie nie machnolem w mnozeniu ;)

 

ps. i jak tam sie szklo sprawuje drogi kolego ?

 

pozdr

DaVe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkiełko Vixena jeszcze nie przetestowane :(

 

Faktycznie woczraj zrboiliśmy wyskok do stolicy naszych południowych sąsiadów. W sklepie Supry obsłużył nas miły gość, który nota bene, interesuje się tramawajami i pokazywał nam zdjęcia wrocławskich tramwajów :) . Sklepik naprawdę dobrze zaopatrzony. Wiemy też, gdzie jest drugi - pana Matouska - ale tam nie dotarliśmy.

 

Za to byliśmy na Malej Stranie, na Moście Karola i w rynku a potem to już samochodem całą Pragę objechaliśmy.

 

Celnicy rzeczywiście przysporzyli nam nie lada nerwów! Ale cóz ja na granicach zawsze sobie dobrze radzę - wywaliśmy Vixena na sam widok i pan celnik zaglądał tylko do bagażnika.

 

Żeby nie David nie przywiózł tego C6 R to bym już tego Vixena testował, a tak tylko stoi i czeka na lepsze czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w koncu to raczej planeciak niz DS'sowiec

 

Zdecydowanie!

 

A tu ani Księżyca ani Marsa nie widać tylko deszczyk kropi :Cry:

 

Zastanawiam się jednak czy to nie była zbytnia przesada? Co prawda mój dotychczasowy sprzęt bije na głowę, ale mimo wszystko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APO to mi się na razie niestety tylko marzyć może. I zresztą marzy się. Ale ED to nie FL więc APO Vixena nie przywiozłem.

 

Sorki za te żarciki ale przywiozłem okularek 8mm 65 stopni pola. A tu nici z obserwacji.

 

PS. Swoją drogą fajnie było poczytać co piszecie :D

 

PS2. A teraz możecie mnie :whip:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.