Skocz do zawartości

Zdjęcie Ziemi z Księzyca


kurzy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Użądzamy sobie z żoną nasze pierwsze mieszkanko :rolleyes:

W sypialni mam jedną ścianę która aż sie prosi o fototapete.

Żona zadecydowała że może być ale w kolorach czarny i odcienie szarości ( jak znalazł na zdiecie czarnobiałe )

I tu sedno sprawy....żonka zgodziła sie na mój pomysł.........zdiecie powierzchni księżyca z wschodzącą ziemią :szczerbaty: I problem.....skąd wytrzasnąć takie zdjęcie w takiej rozdzielczości ( problem wykonania i nałożenia to już inna sprawa i następny problem :Boink: )

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Użądzamy sobie z żoną nasze pierwsze mieszkanko :rolleyes:

W sypialni mam jedną ścianę która aż sie prosi o fototapete.

Żona zadecydowała że może być ale w kolorach czarny i odcienie szarości ( jak znalazł na zdiecie czarnobiałe )

I tu sedno sprawy....żonka zgodziła sie na mój pomysł.........zdiecie powierzchni księżyca z wschodzącą ziemią :szczerbaty: I problem.....skąd wytrzasnąć takie zdjęcie w takiej rozdzielczości ( problem wykonania i nałożenia to już inna sprawa i następny problem :Boink: )

Proszę o pomoc

 

http://spaceflight.nasa.gov/gallery/images/apollo/index.html

Na tej stronce możesz znaleźć kilka fotek Ziemi z Księżyca w rozdzielczości około 3 tys pikseli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalna wielkości zdjecia dającego naprawde dobry efekt to 6Mpx :szczerbaty: Nie do załatwienia. No chyba że ktoś ma negatyw takiego zdjecia :rolleyes:

 

Chyba pomału temat umiera.........szkoda :(

 

 

Szukam też w dobrej rozdzielczości zdjęć planet i ich księzyców.........wszelkie sugestie mile widziane

Edytowane przez kurzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu astronauta na powierzchni ksiezyca

http://www.dekoruj.pl/x_C_Dz__PND_97010000...D_97045691.html

 

a tu ziemia z powierzchni srebrnego globu.

http://www.dekoruj.pl/x_C_Dz__PND_97010000...D_97010508.html

 

Obydwa w wielkim formacie.

 

Pozdrawiam :)

Much

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ja kiedyś kupowałem taką fototapetę(dobrych kilka lat temu)

 

To jest ta co w moim avatarze.

Efekt niesamowity tak jak byś sypiał na Księżycu z oknem na Ziemię:)

 

Wielkość faktycznie gdzieś ok.3 m na 4m i składa się z 8 części.

 

 

pzdr.

97010508_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Narwik..........przyszła mi ta fototapeta..............masz racje.......aż razi fotomontarzem aczkolwiek efekt też niczego sobie.............narazie jej nie zakładam i odnowiam temat.................może ktoś coś ciekawszego podsunie.............niekoniecznie ksieżyc..............może jakaś inna planeta............mile widziana każda sugestia......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Pozwól że zapytam, bo nie mogę się powstrzymać:

 

1. Po co Ci jakaś taka tandeta na ścianie?

 

2. Wieszanie takich rzeczy na ścianie sypialni jest chyba niewskazane dla pożycia. Powiało autoerotyzmem.

 

 

 

Ściana az sie prosi o jakiś dekor.........oczywiście tandety nie chcę. Wieszanie takich rzeczy na ścianie jest jak najbardziej wskazane...........zresztą jak każde urozmaicenie, a sex na tle zdięcia księżyca ?? :szczerbaty: sprawdzimy, zobaczymy............ Jednak proszę o rozmowy o samej fototapecie :D

Edytowane przez kurzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.