Skocz do zawartości

Eurowizja


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Chcialbym zwrocic Wam uwage na Grecje podczas finalu Eurowizji.

Dziewczyna chyba spiewa o swojej kolimacji - zeby to uslyszec trzeba miec astronomiczny sluch...:P

 

"My secret collimation".

 

Co ciekawe ona nie tylko ladnie spiewa ;]

 

Grecja 12 punktow i wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mialem zamiar zalozyc temat o Eurowizji, ale skoro juz jest..

 

 

No coz dla mnie ten konkurs to jedno wielkie dno. Musze z czystym sumieniem przyznac, ze Isis zaspiewala naprawde dobrze - widzial ktos zespol z np Hiszpanii? przeciez to wola o pomste do nieba. No coz jestem tylko lekko zniesmaczony glosami np Ukraincow,Czechow - bardzo sie na nich zawiodlem <_< . Ale za to podziekujmy Anglii i Irlandii - sorry raczej Polonii mieszkajacej tam :)

Edytowane przez Tethys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam sie z tym stwierdzeniem. Angielski znam dosc dobrze, ale za nic nie moglem uslyszec o czym ta kobieta spiewa. Wg mnie tragedia.

 

 

Ja tez znam Angielski w tym, ze rowniez tekst piosenki wiec mi bylo latwiej. No, ale nadal smiem twierdziec, ze zaspiewala super w porownaniu z innymi krajami typu Ukraina,Hiszpania,Chrowacja,Finlandia,Norwegia i wiele innych. No coz moim zdaniem eurowizja to jeden wielki kicz i jak to powiedzial komentator Artur Orzech - niedlugo to sie stanie konkurs czysto matematyczno-geograficzny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem Eurowizji ale idąc po kanałach przypadkowo trafiłem na utwór śpiewany w trakcie liczenia głosów w 1. półfinale przez Slobodana Trkulja z orkiestrą. Od razu mi się spodobało i słucham do dziś :Boink:

Do przesłuchania tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=qK_RgQ1QvoM

Pozdrawiam

Edytowane przez devart87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako stary pank nie cierpie takiej muzy <_<

 

 

I co najwazniejsze Hiszpania dostala sporo punktow wiecej od Polski. Co do wygranego Rosjanina - no coz, ale nie tylko wygral dlatego, ze glosowaly na niego wszystkie panstwa bylego ZSRR, ale rowniez dlatego, ze utwor skomponowal sam mestro Timbaland wiec to praktycznie bylo juz z gory przesadzone :)

Edytowane przez Tethys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sszczerze mówiąc nie oglądałem wcale tej Eurowizji. Z tych 3 linków w tym temacie to jakoś żadnego z utworów nie chciało mi isę nawet przesuchać do końca.

Już lepiej chyba radio włączyć.

 

Zreszta 2 lata temu Litwini zrobili sobie jaja z festiwalu i zaszli wysoko. Tutaj macie http://www.youtube.com/watch?v=puka5XaVIyI&NR=1 "We are the winner" :ha::szczerbaty: .

Chociaż wówczas dość fajny zespół z Finlandii wygrał http://www.youtube.com/watch?v=p6VzdtmrP6Y...feature=related .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cała ta Eurowizja to jedna wielka klapa. Wg mnie głosować powinny tylko państwa, które biorą udział w finale show! A nie wszystkie kraje Europy. Śmiałem się z tego, że Rosja dostała tyle pkt od np. Azerów. Wyglądało to trochę jak jedno wielkie pomówienie.

A Isis zaśpiewała całkiem dobrze w porównaniu z dużą ilością innych wykonawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhy, oglądając wczorają 'Ełrowisję' doszedłem do wniosku, że glosowały mniejszości/emigracje/itp itp na swoje państwa. I tak jedyne punkty dostaliśmy od naszych 'herosów', co do UK i Irlandii wyjechały. Podobnież Rosja dostała sporo z Litwy,Ukrainy i Białorusi. Skandynawowie - znani ze wzajemnej miłości do siebie - dawali sobie nawzajem punkty. I to wcale nie jest takie dziwne.

 

Znajomi Grecy z mojego akademika mieli podobne komentarze. W końcu było sporo punktów dla Turcji z Niemiec, dla Albanii z Grecji itp itp. Podobnie chyba było z głosami na Rumunię z Hiszpanii.

 

Polacy zaś mężnie - razem z Niemcami i Brytyjczykami - walczyli o zaszczytne ostatnie miejsce. Słodkie!

 

Zatem wniosek jest jeden - wszyscy 'zagraniczni' głosowali na siebie. Fajna obserwacja. Można nieco wniosków z tego wyciągnąć.

 

Ja sam kibicowałem piosence z Hiszpani (parodia parodii, czyli pośmiewisko z Eurowizji - moim zdaniem genialne!), potem w dalszej kolejności Francji (hehe, te kobiety z broda :P ) i Finlandii (grrrrrrrrrrrrrrr! jesteśmy groźni!).

 

'Nasza' (vel 'nasz', bo chyba kwestii płci jeszcze nie wyjaśniono) Isis zaśpiewała moim zdaniem gorzej niż źle... Ta piosenka moim zdaniem była raczej kwiczeniem a nie śpiewem. No, ale co ja tam się na muzyce znam (szczególnie tej 'eurowizyjnej'... :P ).

 

(Na marginesie - wzorem 'naszego' nowego reprezentanta w piłkę nożną - kilka godzin po Eurowizji na łojnetach i antywirtualnej Popolsce pojawiały się komentarze w stylu 'Isis - nigdy nie będziesz Polką!' :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kocham eurowizje! :banan:

Ten konkurs jest wyjechany w kakaowe oczko! :ha::lol:

Co roku całą rodziną siadamy by wchłonąć kolejna gigantyczna dawke kitczu i tandety! Po to jest cała eurowizja! Ten konkurs jest największą jajcarnią w europie i według mnie jeszcze genialnie robioną. Całokształt dopełnia Orzech swymi celnymi komentarzami i głosie zdającym się mówić "Ludzie ja mam to w du(*!". Po prostu cały wieczór na kolanach ze śmiechu gdy kolejny wykonawca prubuje podbić serce całej europy!

 

I tylko mam skrytą nadzieje że wszyscy traktują to jak jaja, bo jeżeli to na poważnie ... starch myśleć!

Tylko powtarzać za Kultem:

"Po co wam wolność?

Macie przecierz telewizje - eurowizje!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.