Skocz do zawartości

Wyciągi Oriona: R&P premium, Crayford i motofokus Oriona


Pablito

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniam plan wyposażenia mojej (budowanej) 300-tki więć do sprzedania mam dwa wyciagi i motofokus.

 

1) Wyciąg Rack&Pinion Oriona w wersji premium niewiele używany. Wyciąg ma redukcję filtrową z clamping-ringiem i gwint filtrowy na 2" oraz gałki aluminiowe z gumą. Koszt gałek i takiej redukcji to ponad 150zł. Reszta standardowa.

 

2) Wyciąg Crayforda Oriona, stan jak nowy. W zestawie są wszystkie śrubki montażowe itp.

 

3) Motofokus (accufocus) Oriona, stan jak nowy. W zestawie wszystkie śrubki, imbusy, instrukcja oraz dwa zestawy montażowe do wyciągów R&P jak też i Crayfordów. Można go podłączyć pod oba oferowane wyciągi.

 

Preferuję sprzedaż wyciągu+accufocusa (w pierwszej kolejności R&P). Do każdego wyciągu dołożę małą (ale bardzo przydatną) niespodziankę ;)

 

Cena:

-- R&P + accufocus - 290zł

-- Crayford + accufocus - 360zł

 

Więcej info na priv.

 

20080613003gw3.th.jpg 20080613004gp9.th.jpg 20080613008nn6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie doprecyzowujace, ten motofocus jest tylko do wyciągów oriona? Jakby nie było chetnego na komplet, i by to pasowało np. do GSO lub Baadera to ja bym rozważył tego motofokusa.

 

Pozdrawiam.

Prawdę mówiąc nie wiem. To chyba zależy jak jest wykręcana gałka. Zrobiłem fotki, może coś się wyjaśni.

Na zdjęciach jest złączka do Crayforda, do R&P jest inna.

 

20080613009ls6.th.jpg 20080613010nl8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wyciąg cierny z wypasionymi gałkami i redukcją z clamping-ringiem i gwintem filtrowym można nabyć za 120zł. Dokładam do tego kawałek flocku do wyczernienia wyciągu a jeśli potrzeba będzie więcej to nabywca wyciągu niech określi zapotrzebowanie na priv (oby nie za duże bo mi niewiele zostało ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablito interesuje mnie punkt 2.

Napiszcoś więcej bo ceny nie widze.

W zasadzie sprzedaję tylko w zestawie. Crayford z motofocusem jest póki co zaklepany o ile nikt się nie zgłosi na zestaw z R&P. Odzielnie przyjmuję zgłoszenia na wyciąg cierny za mniej niż połowę wartości nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablito,a czy ja tez moge pracowac w tej samej branzy,co Ty?Ja tez chce miec tyle sprzętu...
A buduje sie czasem to i tamto a później zmienia plany więc korzystają na tym inni ;)

To skutki tego że jestem typem "chomika" :)

Edytowane przez Pablito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.