Skocz do zawartości

Pan "bardzo udana fotka"


Gość astrodamian27

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam moderatora, jeżeli to przeze musiał wydzielać ten wątek... Ale po prostu identyczna historia była na innym forum i nawet Ci sami ludzie w ten sam sposób zwrócili uwagę na przeinaczenie nicka Kuby i mocno mnie to rozśmieszyło ;)

:Beer:

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Ori, jeżeli to przeze musiałaś wydzielać ten wątek... Ale po prostu identyczna historia była na innym forum i nawet Ci sami ludzie w ten sam sposób zwrócili uwagę na przeinaczenie nicka Kuby i mocno mnie to rozśmieszyło ;)

:Beer:

 

co??? hę ? nie kumam

 

Jak to wydzielić wątek... a jak to się robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co??? hę ? nie kumam

 

Jak to wydzielić wątek... a jak to się robi?

 

:Boink:

Przez chwilę mi wpadło do głowy, że Ty moderujesz :rolleyes:

A nie? A ja myślałem, że tak :)

To ja już nic nie mówię i zmieniam poprzedni post...

Całuję w rączkę :notworthy:

 

*EDIT* Co by juz nie dopisywać kolejnego postu :) Chyba pomyliło mi sie z innym forum rzeczywiście.... ale to było kiedyś :)

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Boink:

Przez chwilę mi wpadło do głowy, że Ty moderujesz :rolleyes:

A nie? A ja myślałem, że tak :)

To ja już nic nie mówię i zmieniam poprzedni post...

Całuję w rączkę :notworthy:

 

 

 

Akurat na tym forum nigdy nie miałam i nie mam takich możliwości ani uprawnień.

 

Pozdrawiam cie serdecznie

 

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję wejść w wyszukiwanie postów po autorach i wpisać: Shoemaker-Levy9.

 

Ciekawe czy zauważycie podobieństwo w stylu i miejscu publikacji postów.

 

Już wcześniej wydawało mi się to jakoś znajome, ale oświecił mnie post Ignisdei na innym forum, gdzie toczy się dyskusja na temat sposobu wypowiedzi Astrodamiana.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musicie domniemywać, potwierdzam, że to ta sama osoba. Alter ego, to wbrew pozorom nie rzadki problem na forach, także na naszym. Oglądamy przypadki, kiedy alter ego wychwala swojego oryginała, że taki mądry, oczytany. Nie robimy z tego szumu, bo z praktyki wiem, że to nic nie daje. Osoba zawsze się tłumaczy, że rodzina, że siostra pisała z komputera, miałem już tłumaczenie, że w tym czasie hackerzy przejęli komputer i pisali w imieniu pana X na forum ;) Ubaw po pachy :).

 

Jeszcze UFO nie było, ale pewnie i tego dożyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Już wcześniej wydawało mi się to jakoś znajome, ale oświecił mnie post Ignisdei na innym forum, gdzie toczy się dyskusja na temat sposobu wypowiedzi Astrodamiana.

 

szkoda że Cię ignis nie oświecił jakieś pół roku temu, jak się cieszył i gratulował Astrodamianowi szkalującego AF wątku na maniaku, razem z całą resztą "pokrzywdzonych" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że Cię ignis nie oświecił jakieś pół roku temu, jak się cieszył i gratulował Astrodamianowi szkalującego AF wątku na maniaku, razem z całą resztą "pokrzywdzonych" ;)

 

No aż tak to ja się w różne dziwne "sensacje" nie wczytuje..., dlatego też później w praniu wyjszło... :szczerbaty:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.