Skocz do zawartości

MATRIX


Rekomendowane odpowiedzi

A efekty specjalne i animacje to są tam na naprawdę wysokim poziomie  :lol:  :lol:  :lol:

 

Podobno do efektów wykorzystano 100 TB pamięci masowej. A na film trzeba iść koniecznie zwłaszcza jeżeli ktoś oglądał dwie wcześniejsze części. Jak dla mnie film był OK. ale bez specjalnych nowości dot. efektow specjalnych, no ale czym jeszcze można nas zaskoczyc po jedynce. ?? :idea: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w II nie podobała mi się scena jak Neo łapie metalową rurę i daje pokaz kopania agenta smitha :evil: - to było bardzo nie naturalne ,albo scena pościgu na autostradzie gdy jeden z agentów przeskakuje z auta na auto, wygląda wtedy jak pacynka :? dochodzi jeszcze całkiem niepotrzebna scena barabara neo z trinty jak w rasowych holiwoodzkich filmach-pierdołach :roll: i trwa ona chyba z 5 minut, jeśli chodzi o III to jestem ciekaw jak będzie wyglądał świat maszyn , cała wylęgarnia i chodowla ludzi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chyba będę miał problem z powiązaniem wątków, powód - nie oglądałem części 2-giej.   :roll:

z tego co czytałem to jeśli ktoś nie oglądał II części to w 3 kapa nie zrozumie filmu, niestety :( , więc radzę obejrzeć 2 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak już wszystko puszczają w wersji DVD więc nic straconego, obejrzę sobie jedno po drugim. :wink:

A jeśli chodzi o "Star Wars" kolejne epizody też będą wydane na DVD w wersji trzypłytowej od razu, podobnie jak ukazała się czteropłytowa wersja - Indiana Jones.

Zobaczcie jak ten czas leci rok po roku i kolejne filmy zlatują jak - "liście z drzew".

Ciekawe też, czy pojawią się kolejne części MATRIXA? - ale to by chyba było już lekkie przegięcie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we Wprost piszą że matrix ma być uzupełniany kolejnymi filmikami typu animatrix oraz grami jak enter the matrix

Zwykle o wiele większa kasę robi sie na gadżetach niż na samym filmie, to zupełnie normalne w tym Businesie a o sadze Star Wars to się lepiej nie wypowiadaj bo nie było Cię jeszcze na świecie jak się zaczęła i chyba zupełnie nie czujesz klimatu tego super kasowego filmu o wieluset milionowej oglądalności, sorki stary ale jesteś nie ten rocznik :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cheeeeeeecheeeeee :!: :x ja nie czuję sagi star wars dobre sobie 8) z 40 razy na tydzień puszczam sobie marsz imperatora grałemw jedi outcast i zabieram się za jedia academy i bardzo lubię ten film nawet byłem w wiosce w afryce gdzie kręcili to dzieło ale powtarzam atak klonów to chała :evil: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M1 to chyba każdy obejrzał, ja za to nie oglądałem 2, więc na 3 się nie wybiorę, bo chyba jest jakaś serialowa więź? Dla mnie ten film jest wart obejrzenia jedynie ze względu na efekty. Poza tym lubię Kijanka. Szukam normalnej CD z muzyką, tj. instrumentalnej...i takowej nie widziałem...czekam na wydanie sześciopaka M1+CD, M2+CD, M3+CD - skalkuluję koszty i tak pewnie wyjdzie min. z 500 zeta...ehhh...albo w ogóle nie kupię i tak mi się nic nie stanie ;))) Może ktoś będzie sprzedawał na Allegro ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na "rewolucjach". Najbardziej podobala mi się dłuuuuga scena miłosna w ktorej Trójca (przebita 5-ma prętami w różnych miejscach ciała) szepce ukochanemu Neo słowa miłości. To był seans o 22-giej dla starych koni i ludzie dokładnie rżeli jak konie.

 

P.s. Efekty specjalne fajne ale Wachoscy spierdzielili klimat i ideę z I części juz do końca.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.