Skocz do zawartości

okulary meade 4000 i walizka meade


pepelito

Rekomendowane odpowiedzi

To nie są żarty.

 

Weź dziecko prześpij sie z tą decyzją i zastanów się nad sobą przy okazji.

Co chcesz przez ten czyn osiągnąć? Chcesz nas ukarać?

Chcesz wymusić prawo do sprzedaży okularów?

Może na przyszłość do każdego ogłoszenia dodawaj, że jak nikt nie kupi, to się zabijesz.

 

Opanuj emocje i porozmawiaj z Mamą na ten temat, najlepiej pokaż jej ten cały wątek i zapytaj co ona sądzi na ten temat.

 

Czego oczekujesz od nas?

Stawiasz wszystkich w bardzo trudnej sytuacji.

 

Okazji do zarobienia uczciwie pieniędzy jest kilka, nie musisz zaraz kupczyć na forach... jak ochłoniesz chętnie wskażę Ci na PW kilka dróg, ale musze mieć jasność że rozmaiwam z osobą rzetelną, godną zaufania, a nie z szantażystą z dziwnym kręgosłupem moralnym...

 

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://astro-forum.org/Forum/Wielka-prosba...ora-t24785.html

 

Ktoś powinien się skontaktować z jego rodzicami i powiedzieć co on tutaj wypisuje.

 

Jak długo można jeszcze ciągnąć tą dyskusje? :blink:

Edytowane przez Coremeil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są żarty.

Zastanów się 2 razy. Jeżeli nie żartujesz, to za 30 min będziesz miał wizytę policji w domu. Ciekawe co powiedzą Twoi rodzice, czy będą z ciebie dumni. Potwierdź mi swój plan - jeżeli piszesz serio, to ja podejmę szybkie kroki, których wymaga ode mnie prawo, jako właściciela tego podmiotu.

 

Przemyśl, czy naprawdę chcesz drastycznie pogorszyć coś, co na razie nie jest problemem. Pokupczyłeś, wpadłeś, tyle. Nic się nie stało. Zawsze możesz przeprosić, wyciągnąć wnioski i jak dorosły facet zacząć postępować, jak należy.

 

Czekam na decyzję. Także nie żartuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę policji w domu. A więc powstrzymam się......

 

Czy naprawdę nie da się nawet na chwilę. Udostępnić mi PW?

Masz już udostępnione od jakiegoś czasu.

 

Miałem już rękę na telefonie. Postaw mnie jeszcze raz w takiej sytuacji, to Ci nogi z d... powyrywam. Ostrzegam, że następnym razem nie będę się zastanawiał, czy to są żarty. Zanim odpiszę, powiadomię odpowiednie służby. Nie mam zamiaru mieć potem wyrzutów sumienia.

 

Niczym nie zasłużyłem, żebyś wciągał mnie w takie historie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat powinien być przykładem, przestrogą i nauką dla wszystkich młodych i roztargnionych użytkowników forum, ale także dla nas wszystkich.

Po przeczytaniu tego, co zostało tu każdy z nas powinien się głęboko zastanowić 3 razy, zanim kliknie "Dodaj odpowiedź".

To była lekcja czego nie powinniśmy robić, oraz co powinniśmy robić... a przede wszystkim, że forum to nie tylko strona internetowa i kilka ramek z informacjami oraz fajne zdjęcia!

TU SĄ LUDZIE!!!! Tu jesteśmy my, nasze charaktery, temperamenty, nasza duma i nasze uczucia. Myślmy, co robimy!

I nie róbmy sobie ani innym przykrości.

pozdrawiam

Edytowane przez wimmer
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem Hansowi, proszę mnie usunąć z forum. :)

 

I co to da??

Nawet jak za pół roku się ponownie zarejestrujesz pod innym nickiem to po IP i hoście będzie można Ciebie zidentyfikować nawet jeżeli masz IP zmienne B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat powinien być przykładem, przestroga i nauką dla wszystkich młodych i roztargnionych użytkowników forum, ale także dla nas wszystkich. Po przeczytaniu tego wszystkiego każdy z nas powinien się głęboko zastanowić 3 razy, zanim kliknie "Dodaj odpowiedź". To była lekcja czego nie powinniśmy robić, oraz co powinniśmy robić... a przede wszystkim, że forum to nie tylko strona internetowa i kilka ramek z informacjami! TU SĄ LUDZIE!!!! Tu jesteśmy my, nasze charaktery, temperamenty, nasza duma i nasze uczucia. Myślmy, co robimy! pozdrawiam

 

Uważam, że osobą która powinna najwięcej przemyśleć, jest Paweł (Pepelito), każdy z nas też.

Wielokrotnie był delikatnie napominany, że nie tędy droga, zignorował ostrzeżenia i dobre rady. Z resztą każdy jego post świadczy o tym jak mało zrozumiał o co w tym wszystkim chodzi. Za cichym przyzwoleniem społeczności ze wszystkich for uprawiał swój proceder, "interes mu kwitł"... do czasu aż przegiął.

Nie wiem czy dzisiejsze wydarzenia nauczą go czegokolwiek, wątpię... choć chciałabym się mylić.

Zapewniam Cię Wimmerze i wszystkich, że zawsze staram się pisać biorąc pod uwagę myśli i uczucia adresata. Jednakże jeśli ktoś robi źle (tak jak Pepe do tej pory robił), nie możemy milczeć, bo go urazimy... Paweł powinien być bardziej asertywny i zastanowić się, że skoro TYLE osób jest oburzonych jego postępowaniem, to znaczy że jednak coś robi źle... powinien wyciągnąć wnioski i zmienić swoje postępowanie.

Nie możemy milczeć i dać się szantażować każdemu na forum. Dojdzie do paranoi, nikt nikomu nie zwróci uwagi na błędy i luki w rozumowaniu, bo nie daj Boże kogoś urazi... to jest śmieszne.

Nie dajmy się zwariować. Terrorystom emocjonalnym powiedzmy nie.

 

Paweł (Pepelito) jesteś jeszcze młody, masz czas zawrócić z tej drogi. Każdy z nas popełnia błędy, jesteśmy tylko ludźmi. Widzę, że bardzo przeżyłeś dzisiejsze wydarzenia, jak my wszyscy z resztą... Uwierz nikt nie chce Cię pogrążyć, nie chcemy tylko dać się wykorzystywać i głośno tutaj powiedzieliśmy co sądzimy o Twoich postawach.

Nie akceptujemy Twojego nieetycznego handlu, nikt natomiast nie ma osobiście nic przeciwko Twojej osobie. Tak jak już napisałam wcześniej jesteś młody, jeśli wyciągniesz dobre wnioski z dzisiejszego zamieszania, to wyjdziesz na ludzi.

To nie koniec świata.

 

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.