Skocz do zawartości

wydzielone z wątku Koniec Astro-forum.org


Rekomendowane odpowiedzi

Co wzbudza tak duże emocje: samo istnienie forum AF, czy to, że AF zarządza Adam, czy to że AF jest w tej chwili nieźle wypromowaną marką? Na dobrą sprawę większość użytkowników Forum ma mętne pojęcie o tym jak jest AF postrzegane przez osoby - często w sposób komercyjny - zaangażowane w świat astronomii amatorskiej. Nie podgrzewajmy atmosfery, dajmy szansę sobie i innym. Odrobinę życzliwości dla siebie; nie marnujmy trudu wielu ludzi, które oddawały swój czas na stworzenie tego Forum. Nie srajmy w ten słynny wentylator, a przynajmniej nie w tym momencie.

Nie ma co szastać wyzwiskami, ale co się stało to sie nie odstanie; Kuba, Maciek, wyjaśnijcie to sobie na PW. W tym przypadku węszenie za "wrogiem" powoduje jedynie coraz większe animozje. Nie wypowiadajmy się o sprawach o którym ma się pojęcie wyrobione na podstawie paru postów z innego wątku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co szastać wyzwiskami, ale co się stało to sie nie odstanie; Kuba, Maciek, wyjaśnijcie to sobie na PW

 

Nic nie musimy sobie wyjaśniać na PW. Po prostu stwierdziłem, że to nie było na miejscu, taki wierszyk, który miał komuś dosrać i przy okazji (niestety) wzbudzić emocje.

 

Więcej nie wypowiem się w już w wątkach związanych z Adamem i A-F. Po co mącić wodę, nawet nie chcący. Dyskutować na ten temat powinny osoby, które wiedzą "o co kaman".

 

Pozdrowienia.

(...)a mi chodziło mi o Kubanosa(...)

Ok, ok. Źle zrozumiałem ;)

Edytowane przez Kuba J.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musimy sobie wyjaśniać na PW. Po prostu stwierdziłem, że to nie było na miejscu, taki wierszyk, który miał komuś dosrać i przy okazji (niestety) wzbudzić emocje.

 

Kubo masz rację a mi chodziło mi o Kubanosa. Pozwólmy Adamowi godnie dokończyć swoje Dzieło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie zabierać głosu, ale trudno się powstrzymać od komentarza czytając niektóre wypowiedzi. Można wyrażać swoje niezadowolenie lub oburzenie w sposób bardziej kulturalny nie używając słów wulgarnych, przecież na forum są zarejestrowane osoby w młodym wieku i wyrażanie opinii w takiej formie świadczy negatywnie o autorach, jednocześnie rzuca cień na całą społeczność. Nawet osoby do których miałem swego rodzaju szacunek za merytoryczne wypowiedzi dotyczące tematów, ukazują swoje drugie oblicze. Utrzymywanie dalszej dyskusji w takim tonie nie pomoże Adamowi. Wyrażamy wdzięczność za całokształt pracy, ale używając języka marginalnego uważam, że sprawicie Adamowi przykrość.

 

PS

Adam nie miałem okazji poznać Ciebie osobiście, ale jeżeli miałeś tyle determinacji, żeby prowadzić AF to myślę, że poradzisz z problemami i podejmiesz słuszną decyzję.

Z wyrazami uznania

Leon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.