Skocz do zawartości

Nowy Ocinek PLANETARIUM


Tadeopulous

Rekomendowane odpowiedzi

koniecznie musimy się spotkać i opić żeby się nie rozesechło :ha::Beer:

szczerze mówiąc dopiero dziś opadło ze mnie napięcie że nagadałem steku bzdur bez sensu i ładu i składu

 

Bez sensu i ładu?? Ten odcinek obejrzałem z zapartym tchem. Rewelacyjnie poprowadzony program, ta toruńska magia przeszyła mnie na wylot, choć oglądałem tylko z monitora komp. Można tylko pozazdrościć udziału w taki m spektaklu!

p. s. a ten teleskop wykonany własnoręcznie...cud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p. s. a ten teleskop wykonany własnoręcznie...cud.

 

Oj się działo na rynku u stóp Kopernika... Swoją drogą Artur nie tylko teleskopy składa, na zlocie w Jodłowie miałam okazje obserwować przez inny jego teleskop w wyciągiem helikalnym - cudo i do tego tak intuicyjna jego obsługa.

Szkoda, że Piotr nie powiedział o swoich badaniach pavimentum z Fromborka...

Tadeo, bardzo składnie opowiadałeś, jak na nerwy towarzyszące nagrywaniu programu, to extra klasa chłopaki :Salut:

 

pozdrawiam

Ori

Edytowane przez Ori2711
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie z Piotrem to jakaś magia

on normalnie był rozrywany pomiędzy panią z TVNu a panią z TVN24

 

Ja tam się nie dziwię tym Paniom, Piotr jest przystojnym kawałkiem faceta, do tego mądrym i skromnym, nic tylko go rozrywać i zapisy robić na randki. :)

 

pozdrawiam

Ori

Edytowane przez Ori2711
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...on normalnie był rozrywany pomiędzy panią z TVNu a panią z TVN24 - widziałem kątem oka że mówił duuużo do kamery

ale nie mogę namierzyć tego materiału nigdzie :mellow:

 

Była pani z TVN24 i jej kamerzysta. Nakręcona rozmowa pewnie gdzieś ugrzęzła w archiwach. Najlepsze było to, że oni ze mną wywiad zrobili (zresztą przypadkowo, bo byłem najbliżej) i już chcieli się zwijać, a ja do nich mówię - Tak łatwo nie pójdzie - dawać mi tu do teleskopu. No i jak popatrzyli na uszatego, to im szczęki poopadały i nie mogłem ich oderwać od okularu.

Impreza była ogólnie bardzo miła. Co chwilę podchodził ktoś znajomy i zagadywał. Światła telewizji świeciły po oczach, ale rozmowom towarzyskim to nie przeszkadzało.

Daję w załączeniu dwa zdjęcia, jakie zrobiłem komórką:

 

DSC00128.JPG DSC00129.JPG

 

PS. Właśnie oglądam Planetarium i widzę, jak kamera najeżdża na mnie, a ja opowiadam o Saturnie pewnej pani, którą jest nie kto inny tylko moja osobista żona. :szczerbaty:

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.