Skocz do zawartości

Życie poza Ziemią


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Są ludzie którzy wierzą w ufo i są tacy którzy nie wierzą> ja zaliczam się do tych pierwszych, gdyż miałem okazję coś takiego zobaczyć (widziało ten obiekt 7 osób podzielonych na dwie grupy, 4 i 3 osoby, oddalone od siebie ok.1 km. Prawda jest taka, że takich tematów się nie porusza, gdyż większość ludzi sie po prostu z tego śmieje. Ja i paru znajomych wiemy swoje i mamy gdzieś co myślą inni.

 

A tak przy okazji jak już jesteśmy w tych tematach to co myślicie o kręgach w zbożu np. w sławnym w Polsce Wylatowie? Co roku z 27/28 czerwca powstają nowe kręgi i ludzie obserwują dziwne zjawiska?

 

Tak poza tym to dodam, że mieszkam ok 30 km od wylatowa i w przyszłym roku z kumplami jedziemy na nockę z lornetkami i aparatami. Zobaczymy :shock:

Oczywiście będzie to plener bez trunków wyskokowych :Beer: , bo wtedy moglibyśmy zobaczyć więcej niewyjaśnionych zjawisk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kedlaw napisał:

 

Prawda jest taka, że takich tematów się nie porusza, gdyż większość ludzi sie po prostu z tego śmieje. Ja i paru znajomych wiemy swoje i mamy gdzieś co myślą inni.

 

to jest prawda, na forum astronomicznym tym czy też bliźniaczym zaraz jak się poruszy temat ufo to albo zapada głucha cisza albo człowiek jest wyśmiewany :?

 

Kedlaw:

 

A tak przy okazji jak już jesteśmy w tych tematach to co myślicie o kręgach w zbożu np. w sławnym w Polsce Wylatowie? Co roku z 27/28 czerwca powstają nowe kręgi i ludzie obserwują dziwne zjawiska?

 

temat był już ruszany http://www.astro-forum.org/Forum/viewtopic.php?t=1120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy myślicie że we wszechświecie jest jeszcze wiele nieznanych nam pierwiastków :?:

 

Ja myślę, że jeszcze dwa 8)

 

A co do UFO, też kilkakrotnie widziałem zjawiska, któych nie potrafię sobie wyjaśnić, co nie znaczy, żebym zaraz twierdził, że widziałem UFO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez widzialem raz czego za cholere nie moge w zaden sposob sobie wytlumaczyc, to cos poruszalo sie naprawde w bardzo dziwny sposob, nie skakalo po calym niebie ale sposob w jaki to zmienilo kierunek byl dla mnie dziwny.

ja jestem sobie w stanie wyobrazic jakies tajne samoloty czy inne bzdety ktore leca niesamowicie szybko ale nie cos takiego co leci i zmienia kierunek jakby odbilo sie od jakiejs sciany w powietrzu, albo cos co zatrzymuje sie w powietrzu, chwile stoi i nagle przyspiesza i leci sobie dalej, podejzewam ze tego nie potrafia robic nawet bezzalogowe pojazdy.

to co opowiadam teraz, widzialo cala masa ludzi bo latalo to przez jakies 3 dni, nie unosilo sie to przez caly czas ale w ciagu 3 dni mozna to bylo zobaczyc na niebie jak sobie latalo i potem gdzies odlatywalo, mowie dni bo bylo to widac w dzien, chociaz sa i tacy co niby widzieli tez cos w nocy, ale ja osobiscie w nocy tego nie widzialem.

ja to widzialem tak jak i wiele innych ludzi i kazdy byl tym zafascynowany.

to cos mozna bylo juz zobaczyc z mojego miasta ale lepiej bylo widac jak pojechalo sie do czech, do miasta nahod (mozna powiedziec ze to sasiednie miasto do kudowy tyle ze za granica), przeciez zeby to zobaczyc to ludzie wynajeli sobie ode mnie busa i tak sie wlasnie o tym wogole dowiedzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no :!: :lol: wreszcie ktoś puścił parę 8) kiedy poraz pierwszy zobaczyłem takie coś to wcale nie doszedłem do wniosku że to muszą być zielone ludziki ale to poprostu bylo UFO z samej definicji czy też NOL i tak to należy nazywać , inna sprawa że jest to źle kojarzone i człowiek może zostać wyśmiany w takim środowisku jak to, no ale co poradzić podobne zjawiska trzeba nazywać po imieniu 8) ,ja raz 2 lata temu podczas wakacji w tunezji późno wieczorem wraz z ojcem widzieliśmy idąc na bilard chyba z 8 pomarańczowych punktów lecących w formacji trójkąta, na dodatek pare cały czas się wymieniało pozycjami dotąd nie wiem co to było ale niebo tamtego wieczora było czyste więc wykluczam jakieś lasery itp. drygi raz widziałem coś czego też nie potrafię wytłumaczyć podczas ubiegłych wakacji nad moim domem przeleciały trzy podłużne świecące na czerwono obiekty poruszające się w lini prostej na południe jednak po paru sekundach jeden z nich nagle odbił na lewo czyli patrząc od emnie na wszchód i fini już ich nie widziałem bo zakryły je drzewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To nie unika wontpliwosci ze nawet 99% "ufo"nie jest "dyskiem obcych"

(bo ufo moze byc tez balon)ale niebo jest pelne niesamowitych niespodzianek,szczegolnie noca,i mozna zobaczyc mnostwo gwiazd z widmem od T8 do K5(nasza gwiazda ma G2v)Takich gwiazd jest grom ktore spelnialy by warunki by byc hipotetycznym centrum ukladu ksenoplanetarnego np Tal Ceti,Epsicon itd Oficjalnie podano juz ponad 100 planet poza naszym ukladem slonecznym.Tylko NASA zawsze podaje tyko te co wiadomo ze sa przy gwizdzie z nie odpowiednim widmem-a dlaczego przemilcze.Mysle ze z logiki wynika ze chyba sami nie jestesmy.

pozdrawjam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

pitrek napisał "MUSIAŁBY W JAKIŚ SPOSÓB WPŁYNĄĆ ,TERAZ JAK BYŚMY SIĘ O TYM DOWIEDZIELI, NP. JAK PRZED BIAŁYM DOMEM BY WYLĄDOWAŁ SPODEK Z OBCYMI TO GROZIŁOBY TO JEDNYM WIELKIM CHAOSEM , JEDNO WIELKIE ZAŁAMANIE NA GIEŁDZIE"

 

 

 

 

Lądowanie takie prawdopodobnie doprowadziłoby do wojny i to my jako pierwsi zaatakujemy, przecież skoro wybijamy się nawzajem z powodu rasy, religii, przekonań to nalewno zaatakujemy całkowicie innych od nas przynajmniej tak twierdzę

 

p.s brak kontaktu nie oznacza że nie ma innych cywilizacji, bo jeżeli przewyższają nas Inteligencją to być może wychodzą z założenie że nie ma o czym z nami rozmawiać i nie widzą powodu bliższego kontaktu lub też uważają nas za "Debili"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam który ale jakiś ceniony naukowiec fizyk w wyniku równań doszedł do wniosku że w kosmosie aż się roii od życia (inteligentnego) a ziemia musiała być już mnustwo razy odwiedzana przez tych licznych przybyszów :rabbit: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak kontaktu nie oznacza że nie ma innych cywilizacji, bo jeżeli przewyższają nas Inteligencją to być może wychodzą z założenie że nie ma o czym z nami rozmawiać...

 

Ekipy National Geografic tez nie proboja rozmawiac ze zwierzakami w Serengeti.

Rezerwat jest od zwiedzania i podgladania a nie od oswajania czy rozmowy

z lwem czy termitem nawet jesli ma super termitiere.

Oczywiscie zabronione dokarmianie i pomoc. :wink:

Kiedys nie bylo takich przepisow ale ten czas juz minal.

 

Andy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja wiem jedno U.F.O. istnieją !!Jestem w trakcie tworzenia stronki o tym i gwarantuje ze kurde świat uświadomi sobie, że U.F.O. istnieją. Tylko ile będzie trzeba na to czekać hmmm... tego już nie wiem ale bede sie starać coś działać a narazie narka bo do szkoły ide !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No, a teraz na poważniej. Odnalazłem w swoim archiwum trzy wycinki z lokalnych gazet lubelskich z 1982 r. tj. KURIERA LUBELSKIEGO I SZTANDARU LUDU, relacjonujące dość oględnie obserwację dziwnego obiektu w atmosferze nad zamojszczyzną. Ponieważ nie spodobały mi się wyjaśnienia niektórych cytowanych tam osób, odniosłem sie krytycznie do ich mętnych i balamutnych wywodów, co ku mojemu zdziwieniu zostało opublikowane w miesiąc później w jednej z tych gazet.

UFO3.jpg

 

UFO2.jpg

 

UFO1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie! Trzeba tępić pseudonaukowy bełkot. Znam paru pilotów, ale nie zauważyłem, żeby z racji wykonywanego zawodu przejawiali większą wiedzę na tematy astronomiczno-astronautyczne, niż przeciętny obywatel.

 

A wogóle to wytłumaczenie przypomina mi wysiłki amerykańskich "ekspertów" rządowych, którzy zwykli tłumaczyć wszystkie niewyjaśnione zjawiska za pomocą światła Wenus i płonących gazów bagiennych :buahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.