Skocz do zawartości

Ceny przedpotopowe


Rekomendowane odpowiedzi

Strona pewnie z pół roku nie aktualizowana.

 

Jak sie wejdzie w "Optyka Okularowa >> JZO Produkty", to jest wiadomość z 19-06-2009. http://www.optyk.tv/firma/jzo_produkty więc strona chyba aktualizowana.

Ale ceny niskie, fajnie by było jakby były prawdziwe ;)

Edytowane przez Chodak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tylko powiem, że tydzień temu byłem w salonie Delta Optical w Warszawie i cena rurki SK 804 AZ3 była taka sama jak w tym sklepie, tzn 499 zł i taka sama cena była kilka miesięcy wstecz, kiedy dolar był po ok. 2,3 zł. Sam refraktorek SK 804 (OTA z szukaczem Sky Watchera) też za śmieszne pieniądze - 299 zł. Sam szukacz kosztuje zdaje się 89 zł. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dzisiaj zamówić co nieco z atrakcyjnej cenowo oferty sklepu OPTYK.TV . Szybko jednak okazało się że ceny nie są aktualne a firma dostosowuje się z ich poziomem do warszawskiego salonu DO skąd zresztą nabywa zamawiany towar.

Nie ma drogi na skróty. Trzeba jakoś przeczekać zwyżkę kursu dolara. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie można znaleźć kilka takich sklepów. Poniżej podaję link do sklepu w którym zamówiłem 12-06-2009 plossla 32mm za 128zł ( taka cena jest w ofercie do dzisiaj), zamówienie przyjęto i potwierdzono, z kosztami przesyłki 142zł. Po 3 dniach otrzymałem wiadomość od właściciela sklepu tej treści - Nowa cena 166zł + koszty przesyłki, jeżeli akceptujesz to proszę o kontakt. Wysłałem wiadomość wyrażając dezaprobatę dla takiej formy handlu, ale wyjaśnień nie otrzymałem.

 

http://polowanie.bazarek.pl/category/41758/okulary.html

 

 

PS Myślę że powinniśmy ujawniać na forum przypadki nierzetelnej działalności sklepów ze sprzętem do astro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://polowanie.bazarek.pl

 

Również odradzam zakupy w tym sklepie. Pamiętam jak rok temu kupowałem ring T2/EOS. W sklepie niby był dostępny, a jak zamówiłem i zapłaciłem okazało się że go w rzeczywistości nie ma i nie będzie. Na zwrot pieniędzy czekałem kilkanaście dni i dopiero po kilku mailach i telefonach udało mi się odzyskać pieniądze...

 

Widzę że wiele sklepów wirtualnie oferuje sprzęt astro, który tak naprawdę kupują sami w Delcie, albo u innych dostawców kiedy otrzymają zamówienie od klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie można znaleźć kilka takich sklepów. Poniżej podaję link do sklepu w którym zamówiłem 12-06-2009 plossla 32mm za 128zł ( taka cena jest w ofercie do dzisiaj), zamówienie przyjęto i potwierdzono, z kosztami przesyłki 142zł. Po 3 dniach otrzymałem wiadomość od właściciela sklepu tej treści - Nowa cena 166zł + koszty przesyłki, jeżeli akceptujesz to proszę o kontakt. Wysłałem wiadomość wyrażając dezaprobatę dla takiej formy handlu, ale wyjaśnień nie otrzymałem.

 

http://polowanie.bazarek.pl/category/41758/okulary.html

 

 

PS Myślę że powinniśmy ujawniać na forum przypadki nierzetelnej działalności sklepów ze sprzętem do astro

 

Dokładnie tak.

Dlatego zamiast się ekscytować najpierw należy

 

Zapytaj najpierw w sklepie czy te ceny są aktualne.

Strona pewnie z pół roku nie aktualizowana.

 

I dodatkowo zapytać (telefonicznie ewentualnie e-mail) czy w ogóle mają na stanie wystawiany towar.

Nie płacić po otrzymaniu wiadomości generowanej z automatu.

W ogóle jeśli chcemy zaoszczędzić sobie nerwów wybierać sprawdzone sklepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.