Skocz do zawartości

Jodłów 2009 - miejsca już dostępne


Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja informacji.

 

Miejsca w ośrodku skończyły się dzisiaj rano. W tej chwili dostępne są już miejsca tylko w Agroturystykach oraz na polu namiotowym.

 

Ponieważ pytacie mnie, jak można przebywać na zlocie bez spania, podaję poniżej procedurę.

 

Osoba przebywająca na zlocie zobowiązana jest do opłacenia:

 

1. Opłata rejestracyjna: 36.60 zł za osobę (niezależnie od ilości dni). W przypadku rozbicia namiotu można korzystać z toalet, pryszniców, etc.

 

2. Wyżywienie: 35 zł (śniadania i obiadokolacje) za osobę, za dzień. Wyżywienie nie jest obowiązkowo, jeżeli ktoś chce się żywić sam, nie ponosi tych kosztów.

 

Następnie wchodzimy na stronę starparty.pl i kupujemy karnet. Jako pokój wybieramy sobie ilość osób z rozwijanego menu "p. namiot". Dodajemy koszulkę, jeżeli jest taka wola, oraz finalizujemy operację. Na końcu wyświetli się konto i nr rezerwacji. Kwota będzie nieprawidłowa, więc proszę wykonać sobie obliczenia samemu i taki przelew wysłać. Następnie proszę na adam@jesion.pl przesłać mi tę kalkulację i poinformować o płatności.

 

To wszystko. Osoby, które wykupiły wyżywienie otrzymają inne identyfikatory, które uprawniać będą do korzystania ze stołówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

No to do zobaczenia Wszystkim, na zlocie :helo: . Rezerwacja się dokonała :banan: .

Po raz drugi z niecierpliwością czekam na spotkanie z FACHOWCAMI TEMATU i nie tylko .

Zabieram "armatkę" 12" i syna.

Jeśli jest jeszcze opcja , to jedna koszulka roz. "S" by się przydała dla młodego B)

 

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jadę na zlot, ale w czasie mojej ostatniej wizyty w Jodłowie zebrałem ślad GPS na podstawie którego chłopaki z projektu UMP-pcPL dodali drogę prowadzącą do Ostoi ze wsi Roztoki przez Gajnik i Goworów. To chyba najlepsza opcja dojazdu. Dodatkowo dodałem samą Ostoję i szlak na Śnieżnik :)

 

http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=14&lat=50.17896&lon=16.72121&layers=B00000FT

 

Mapa UMP-pcPL jest dostępna bezpłatnie na stronie projektu i działa na urządzeniach GARMIN.

 

Szerokiej drogi.

Edytowane przez polaris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, jak dokładnie wygląda rezerwacja miejsca na polu namiotowym i jaki jest koszt? Prawdopodobnie Ja i Paweł (ADFOTO) bierzemy jeden namiot i z tego co wiem Paweł już zarezerwował miejsce. Tylko nie wiem czy ja w takim razie też mam robić rezerwacje jako uczestnik? Jaki wtedy byłby koszt? :)

Edytowane przez wolforzech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.