Skocz do zawartości

Jodłów 2009 - miejsca już dostępne


Rekomendowane odpowiedzi

Organizacja zlotu w kulisach już ruszyła. Potwierdzam datę 17-20 września.

 

Cenę staramy się zachować taką samą, czyli w granicach 195 zł (netto), mimo zasadniczego wzrostu kosztów organizacji. Ze złych/dobrych informacji informuję, że w tym roku do kosztów zlotu doliczony będzie podatek VAT. W tej chwili księgowość sprawdza, czy są podstawy do zastosowania mniejszej stawki - 7%. W przeciwnym wypadku koszt wzrośnie o 22%.

 

W momencie kiedy bezsprzecznie wyjaśnione zostaną kwestie związane z aspektami prawno-księgowymi, podam oficjalną informację o zlocie. Powinno to nastąpić w przeciągu następnego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chciałbym pojawić się na zlocie, ale jeżeli cena wzrośnie o 22% wartości netto to... chyba raczej się nie zjawię :( .

 

Pozdrawiam.

 

Pieniądze to nie wszystko!! :P

(jak chcesz to Ci dołożę te 42,90 zł. Odmówię sobie te około 16 piw <'non-alco' oczywiście>. A przyjedziesz? :szczerbaty: )

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

spokojnie Adam. ;)

poczekamy byle wszystko było dopięte na ostatni guzik ;) jak widać każdy się doczekać nie może, spragnieni spotkania (i ja też) będzie okazja by się poznać ;).

Mam nadzieję że Jodłów nie ucierpiał po powodziach w kotlinie?

 

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzięki dobrodziejko za pomoc w niesieniu tego brzemienia :notworthy:

:szczerbaty:

 

Wimmer nie bój nic, postawie Ci jedno ;)

 

 

 

Mam ważne pytanie techniczne: Czy w Jodłowie można liczyć na jakiś kabelek z zasilaniem, do którego można będzie się dopiąć, czy trzeba sobie przywieźć własne "wiaderko fazy"? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga. Na razie podaję informację tylko w tym wątku. Można już rezerwować miejsca na zlot StartParty Jodłów 2009.

 

http://www.starparty.pl/

 

Jutro wyślę mailing do wszystkich użytkowników AF, więc póki co, osoby śledzące ten wątek mają prawo pierwokupu.

 

Do zobaczenia na zlocie.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsca rozchodzą się jak ciepłe bułeczki z piekarni ;)))

 

ps. rozumiem, że jeżeli w tym momencie zamówiłem jedno miejsce to później jeżeli bym chciał zarezerwować kolejne miejsce to traktowane jest jako nowe zamówienie (na ten sam nick)? (o ile będą miejsca oczywiście).

 

 

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na zlocie! :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protestuję przeciwko nieuwzględnieniu koszulek w rozmiarze S!

Te koszulki to niespodzianka... to są w zasadzie longsleeves, a one zaczynają się od M aż do XXXL. Jako że tu już początek jesieni, to stwierdziłem, że może fajnie będzie zrobić koszulki z długim rękawem :) Mam nadzieję, że Wam się spodobają.

 

Co do uwag, to korekty proszę zgłaszać na mail dostępny na stronie, a nie w tym wątku. Ew. na PW.

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię, że miejsca idą jak ciepłe bułeczki :) . Jak w takim tempie będą zajmowane miejsca to musisz znaleźć jeszcze z dwa ośrodki, bo okaże się agroturystyki nie starczą :D .

 

Pozdrowienia ;)

 

W trochę ponad 12 godzin poszło 37 miejsc w głównym ośrodku xDD ładny wynik.

Ale zlot się szykuje! :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie - kiedy (i czy) będzie opublikowana lista uczestników?

(rozumiem, że pojawi się na stronie starparty.pl?)

Nie wiem, czy taka lista jest w ogóle realna. Wiele osób kupowało hurtowo miejsca, co oznacza, że na tę chwilę nie mamy takiej listy precyzyjnej. Będę starał się zebrać dokładną listę od tych osób, ale to po zakończeniu sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.