Skocz do zawartości

Jedziemy?


exec

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się wybrał. Tylko chciałbym wiedzieć dokąd dokładnie i o której godzinie :) Miło byłoby mieć kontakt telefoniczny z kimś z ekipy obserwacyjnej; czy mogę dostać numer na maila stalker[at]poczta.onet.pl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odtworzyłem lokalizację miejscówki. Teraz jestem w Bielawie, więc mogę na was poczekać np w Pieszycach (exec, podaj mi nr swojego telefonu. Doradzałbym jednak trochę wcześniejszy wyjazd z Wrocławia, najlepiej o całą godzinę.

Ewentualnie, możemy obserwować na Tąpadłach. Najprawdopodobniej będzie tam teha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak było chłopaki !!!!!

Napiszcie.

Wczoraj nie mogłem.

Ale niebo było - WSPANIAŁE

 

Jadę dzisiaj na nowa miejscówkę pod Brzegiem.

Jak ktos chce moge podesłac mapkę.

 

Gps 50.774682,17.505341

 

pozdrawiam

 

Dari

Edytowane przez Dari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super. Zasięg co najmniej 6mag, w zasadzie bezwietrznie i sucho, temp. ok. 12-14 st. C.

Teha, Stalker i exec z Magdą opuścili nas ok 1.00, a ja ze ZbyTem zostaliśmy do 2.30.

 

Halo Dari,

dzisiaj będzie kolejna cudowna noc. Ze Zbyszkiem i Tomkiem (Stalkerem) umówiliśmy się wstępnie na powtórkę, więc zapraszamy do towarzystwa na Tąpadła.

Edytowane przez frebert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasieg byl powyzej 6mag, bo z Tomkiem widzielismy gwiazdy powyzej 6mag.

 

Ja po ok 3h odpuscilem, bo mi sie kobita rozlozyla...

 

Warunki byly calkiem niezle, chociaz nie ustrzelilem zbyt wielu nowosci - kilka slabych i malych kulistych i kilka malych planetarek z Orla.

 

Jak widze dzisiejsze granatowe niebo to z checia bym sie wybral jeszcze raz, ale raczej nie dam rady.:huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie spotykamy się na miejscu

Olo przyjadę po Ciebie około 20:30 i od razu jedziemy na Tąpadła. Pasi?

 

a co do wczorajszych obserwów to było ciemno :D przeszkadzał tylko słaby seeing i jakiś sierściuch, który co chwila przychodził mnie obwąchiwać. Nie widziałem gada bo to był jakiś ciemny typ :ha:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super. Zasięg co najmniej 6mag, w zasadzie bezwietrznie i sucho, temp. ok. 12-14 st. C.

Teha, Stalker i exec z Magdą opuścili nas ok 1.00, a ja ze ZbyTem zostaliśmy do 2.30.

 

Halo Dari,

dzisiaj będzie kolejna cudowna noc. Ze Zbyszkiem i Tomkiem (Stalkerem) umówiliśmy się wstępnie na powtórkę, więc zapraszamy do towarzystwa na Tąpadła.

 

Wstyd przyznać, ale wczoraj ok. 18 uciąłem sobie poobiednią drzemkę. Ufając w samokontrolę nie nastawiłem budzika, co zakończyło się przebudzeniem o godzinie, w której zamiast myśleć o jeździe na Tąpadła wypadało dokonać wieczornej toalety i ponownie złożyć ciało do łóżka ;) Szczególnie, że dzisiejszej nocy czeka mnie podróż do Fromborka na końcówkę XIII OZMA, gdzie wraz z Radkiem Piorem poopowiadamy o Podboju Polskich Planetariów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.