Skocz do zawartości

Z łezką w oku...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Papatki ja dopiero co kupiłem swój sprzęt ale nikt po nim nie tęskni bo to nowa lornetka 20x60 :D . No chyba ,że sprzedawczyni ze sklepu się do niej przyzwyczaiła :D . Wcześniej obserwowałem lornetką 12x40 i jakoś nie chce jej sprzedać (bo i to nie moja tylko tatusia) ;D

A swoja drogą życze Ci żebyś jak najszybciej mógł kupić najlepszy sprzęt po najmniejszej cenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Papatki, jak masz kupić RS100 to może taniej będzie MTO-1000 ;D ;D ;D

Mniejszy i tańszy a jakość porównywalna ;D ;D ;D

 

pozdrówko

ps

  Ja to bym kupił Maksutowa 150mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zegnałem sie z moim U13 przeszło półtora roku temu,

powiem szczerze ze jednak bez łezki w oku, choć nie wykluczam ze mój egzemplarz mógł być mniej udany od strony optycznej. Wysyłając go do Pruszkowa, do nowego własciciela odczówałem sporą ulge ze udało mi sie go tak szybko sprzedać mimo przesycenia rynku tym sprzętem i że suma jaką za niego dostałem starczy na trzy pierwsze raty za nowy teleskop co do którego co prawda również daleki jestem od uznawania za sprzet bez wad (zwłaszcza od strony montazu) ale jednak dający ostrzejsze obrazy. A na dzień dzisiejszy byćmoże kupiłbym jakiegos małego APO na super vixenowskim montarzyku albo moze Tała 200 ale juz sama tube....

 

pozdr.

Misza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.