Skocz do zawartości

Sprzedam Maka 127 z akcesoriami


leech10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam do sprzedania Maka 127 z akcesoriami.

Jest to niebieski Mak 127 SW na EQ3-2. Sprzęt w stanie bardzo dobrym używany zgodnie z przeznaczeniem. Stan Optyki taki jak przy zakupie, montaz równiez nie trzymał nic cięższego od Maka 127( jeszcze sadzałem achromacika 80/400). Nie ma zadnych mechanicznych uszkodzeń. Do montazu dołączam napęd w 1 osi kupiony niedawno( 4 miesiące temu) używany 3 razy, na gwarancji Delta Optical. Do tego walizka do Maka 150 przerobiona pod Maka 127- dodane kawałki pianki by 127 nie latała( sprzęt był przenoszony bardzo delikatnie w te własnie walizce). Do tego kamerka Meade LPI w stanie dobrym oraz barlow. Okular celestron Plossl 32( niestety kitowe 10 i 25 sprzedałem, ale za to jest Plossl 32 i barlow)

 

Cena jaką chce to 2100 złotych do lekkiej negocjacji. Nowy Mak kosztuje 2000 a tu jest jednak trochę akcesoriów. Całość jako nowe spokojnie wyszłaby powyżej 3000

 

Sprzedja bo po ślubie mam dom i nie potrzebuje teleskou na obserwacje balkonowe tylko chce dużego newtona bo mam gdzie go używać

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marp ale on nie sprzedaje tylko tuby i montażu do tego daje kamerkę okular jakiegoś tam Barlowa kuferek od 150 oraz napęd w jednej osi. i jak byś sobie zsumował to by pewnie wyszło bliżej 3000.

 

a dwa to nie nasz biznes po ile ktoś coś sprzedaje, pewnie że nikt lubi jak ktoś na czymś zarabia sprzedając używane, ale jak bezie chciał sprzedać za milion to jego sprawa i sprawa kupującego. ps on raczej na tym nie zarabia.

Edytowane przez pyrek77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wtrącić. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Dla jasności nowy mak127 kosztuje ok 1300zł. A za 2000 to mamy zestaw Mak127 plus eq3-2.

 

 

Hej

 

Prosze nie oczerniaj mnie bo Sprzedaje Maka 127 na EQ3-2 i o to mi chodzi!!!!Pozatym napisałem iż jest niebieski.I nie piszę że OTA kosztuje 2000!!!

 

Jak podsumujesz zestaw to wychodzi około 3000. Nikogo nie okłamuje!!!!!!

 

Napisałem że jest do negocjacji i jaki jest powód sprzedazy. Nie zarobek ale żeby starczyło Na newtona 10" który kosztuje 2000.

 

Proszę wyedytuj post który mnie niesłusznie oskarża o kłamsta, ponieważ nie lubie, jak ktoś mi zarzuca rzeczy, których nie popełniam

 

Pozwoliłem sobie przeliczyć na podstawie cen DO. Teleskop(montaż plus OTA) 2000. Walizka 339, napęd 239, okular 159, LPI niech będzie warta 200/250 i Barlow 100. Dodaj sobie kolego. Bo jak byk wychodzi 3000.

 

Aha i cena jąką chce może być 2000, ok niech będzie, żeby nie było, że jestem zdziercą, ale normalnym astroamatorem

 

 

Pozdrawiam

Piotrek

Edytowane przez leech10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też pozwolę się wtrącić. Cytat z "Zasad działu Astro Market":

 

"1. unikaj komentowania ofert, tym bardziej, jeżeli nie masz zamiaru kupić danego przedmiotu".

 

@mArP: Bardzo proszę, miej na uwadze powyższy zapis i... uważniej czytaj oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marp ty to okazyjnie kupiłeś co? jak się sprawuje Pozdro.Ja pyklem teraz maka 180 :)chcesz kupić?

No tak bardzo okazyjnie:) Póki co wystarcza mi to co mam.

 

A co do reszty postów to piszę sprostowanie z racji iż robicie z igły widły tylko nie wiem po co?

Zarzucacie mi rzeczy o których nawet nie pomyślałem. Ach ten urok AF..

 

Po pierwsze nigdzie nie napisałem że ktoś chce tutaj zarobić, że okłamuje itd.

 

Przeczytajcie uważnie ze zrozumieniem to co napisałem.

Z tekstu leech10

Nowy Mak kosztuje 2000 a tu jest jednak trochę akcesoriów.
można wnioskować, że chodzi o samą tubę i tylko to miałem na myśli. Wystarczy dodać: "Nowy Mak na tym montażu" i to załatwiłoby problem.

Napisałem prawdziwą cenę rynkową, widocznie źle się wyraziłem z "wprowadzaniem ludzi w błąd" i już jest afera..

 

 

Więcej dystansu ludziska!

 

Nigdzie przecież nie pisałem że proponowana cena 3000 jest zła! Chodziło mi tylko o to jedno zdanie!

Nie bądźmy już tacy rygorystycznie sztywni, jeśli ktoś nie jest pewien co dana osoba miała na myśli to zamiast robić aferę może zwyczajnie zapytać.

 

leech10 to że specjalnie spuściłeś o tysiąc, żeby nie być oskarżanym (na pewno nie przeze mnie) wystarczająco dobrze o Tobie świadczy ;)

Edytowane przez mArP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.