Skocz do zawartości

zagadka - cytaty dwa


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

jak myslicie: kto to powiedzial i o kim?

 

"czegoz jeszcze brakowalo tej kobiecie, w ktorej oczach jarzyly sie nieustannie jakies niepojete ogniki?"

 

(pogrubienie moje)

 

i wypowiedz samej zainteresowanej (?):

 

"nigdy nie widuje sie z cudzoziemcami i nie mam ochoty nawiazywac z nimi stosunkow towarzyskich"

 

czekam na propozycje odpowiedzi :)

pzdrs

ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konradzie, to nie jest forum do zalatwiania prywatnych spraw. :noughty:

 

lepiej zajalbys sie sesja, a wolnych chwilach -o ile takowe posiadasz - poradnikiem do teleskopowych 8)

 

pzdrs :)

 

Oj Ewa, sernik piec, a nie siakeis dzwne rebusy tu wymyslasz :D  

 

Moim zdaniem to M. Sklodowska-Curie

 

 

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo !

Może po dwóch dniach wyczekiwania podsuniesz jakąś wskazówkę np. z jakiej epoki pochodzą cytaty lub w jakim kraju zostały wygłoszone ?

Nawet Janusz P. ostatnio nie był tak okrutny jak Ty i odpowiedź na swoją zagadkę zdradził po kilku godzinach.

A tak przy okazji to co jest z tym sernikiem ? Może przy okazji zagadek uważaj, żeby się nie przypalił !

L.J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po dwóch dniach wyczekiwania podsuniesz jakąś wskazówkę np. z jakiej epoki pochodzą cytaty lub w jakim kraju zostały wygłoszone ?

 

hmmm... dowcip polega na tym, ze moga byc wygloszone w dowolnym kraju i takiejze epoce :)

 

Nawet Janusz P. ostatnio nie był tak okrutny jak Ty

 

ja okrutna? przesadyzm ;)

 

A tak przy okazji to co jest z tym sernikiem ? Może przy okazji zagadek uważaj, żeby się nie przypalił !

 

z sernikiem wszystko w porzadku :)

 

pzdrs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś ten sernik będzie piekł to niech wrzuci tam trochę rodzynek... BO JA UWIELBIAM SERNIK Z RODZYNKAMI :slon: :slon: :slon: :slon: :slon: (wyszła mi sekta słoni...hmm)

A wracając do pytania to pewnie chodzi o Woody Alena i powiedzmy Kryśkę Janda... 8) :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj sernik zawsze z rodzynkami :)

najlepsza sekta, jaka znam to PKiM 8)

a odp. niestety dobra nie jest. chociaz trop niezly. :wink:

 

pzdrs

 

 

Jak już ktoś ten sernik będzie piekł to niech wrzuci tam trochę rodzynek... BO JA UWIELBIAM SERNIK Z RODZYNKAMI :slon: :slon: :slon: :slon: :slon: (wyszła mi sekta słoni...hmm)

A wracając do pytania to pewnie chodzi o Woody Alena i powiedzmy Kryśkę Janda...  8)  :wink:  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj sernik zawsze z rodzynkami :)

najlepsza sekta, jaka znam to PKiM 8)

a odp. niestety dobra nie jest. chociaz trop niezly. :wink:

 

pzdrs

 

 

Jak już ktoś ten sernik będzie piekł to niech wrzuci tam trochę rodzynek... BO JA UWIELBIAM SERNIK Z RODZYNKAMI :slon: :slon: :slon: :slon: :slon: (wyszła mi sekta słoni...hmm)

A wracając do pytania to pewnie chodzi o Woody Alena i powiedzmy Kryśkę Janda...  8)  :wink:  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kamień mi spadł z serca jak się dowiedziałem, że z sernikiem jest dobrze. Nie miałem śmiałości prosić aby był z rodzynkami ale dopisuję się do prośby Marcina.

Co tam zagadka jak w perspektywie jest sernik, ale jak już potrąciłem ten temat to nieśmiało zapytam jeszcze czy będzie podpowiedź czy na serniku się skończy ?

L.J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowiedz: imie tej osoby konczy sie na "- ata"

www.pkim.org

 

 

 

sernik bedzie prawdopodobnie jednym z kluczowych punktow programu xx seminarium pracowni komet i meteorow :)

zapraszam!

 

 

No to kamień mi spadł z serca jak się dowiedziałem, że z sernikiem jest dobrze. Nie miałem śmiałości prosić aby był z rodzynkami ale dopisuję się do prośby Marcina.

Co tam zagadka jak w perspektywie jest sernik, ale jak już potrąciłem ten temat to nieśmiało zapytam jeszcze czy będzie podpowiedź czy na serniku się skończy ?

L.J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo !

Ja też cenię Bułhakowa za 'Mistrza i Małgorzatę' ale na to nie wpadłbym nigdy tym bardziej, że od chwili kiedy rozstałem się z tą książką upłynęły lata !

Bądź trochę mniej wymagająca dla nas przy następnej zgadce i zapytaj banalnie choćby o wpływ domieszkowania szkła metalami rzadkimi na aberację chromatyczną lub o transformatę układu odniesienia azymutalnego na galaktyczny przy znanej poprawce na odchyłkę od pionu na powierzchni Ziemi lub coś podobnie łatwego - o coś co jest w naszym zasięgu :-(.

A na koniec napisz jeszcze parę zdań o cieście. Tylko ma być smacznie i ze szczegółami !

L.J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUUUUUUUUeeeeeeeeeee. Już mi narobiliście apetytu na dobrego placka, a tu jako nie należący do PKiM, muszę obejść się smakiem :lol::lol: . Nic z tego :wink: . Zaraz jadę załatwić bardzo dobre ciasto. Do tego dobra kawa... :King::lol::lol::lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.