Skocz do zawartości

Astropolis 2010 - Start wersji testowej portalu 16.04.2010


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

albo ja mam wirusa co nie lubi akurat AP/Wiadomosci albo "ślimaki w smole - zamrożone w ciekłym azocie" podczas komentowania lub próby dopisywania wiadomości są naturalną wadą AP/Home

działam pod IE chyba 8 na Windows Vista

 

czy ktoś tez miewa takie problemy w IE ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umieram z gorąca (mimo żem zamarzluch - czy to jakaś kara dla mnie???) temu piszę niezbornie tam (i tu?)

 

niemniej

 

Firefoxem który specjalnie teraz zainstalowałem dałem radę dodać ten skromny News - jak widzisz!

 

JEDNAKOWOŻ

 

IE - następujące problemy:

 

1. Po wpisaniu linka i naciśnięciu [przejdź dalej] zawraca wszystko od nowa

 

2. Klucząc inną drogą dochodzą do [dodaj czy jakoś tak] i wtedy każe wpisać TAGI

a wtedy każdą literkę począwszy od chyba około dwunastej "analizuje" minutę. a następną dwie minuty, itd = MASAKRA

Jak zrezygnowałem z długich TAGÓW i "wio" to złośliwie pisze żeby poprawić opis - bez końca

 

 

TAK W OGÓLE TO JA SIĘ NIE CZEPIAM - ROZUMIEM ŻE TO FORUM POWSTAJE W DUŻEJ CZEŚCI CIĘZKĄ PRACĄ BEZINTERESOWNYCH ENTUZJASTÓW - MOJE UWAGI TRAKTUJ JAKO UWAGI CZŁOWIEKA "NIEOBURZONEGO" (AP jest => jest OK :Beer:)

 

Nawet pod firefoxem mam kwiatki

 

Postanowiłem nieco zmienić treść na taką:

 

Jednak duże gwiazdy powstają tak samo jak małe - z agregowania "pyłu" - a nie przez łączenie sie kilku małych. Nie tylko symulacje komputerowe tego dowodzą. Odpada zarzut, że swoim promieniowaniem skutecznie odpychają opadający pył. Bezpośrednio zaobserwowano przypadek "klasycznego" powstawania. Sporą ciekawostka jest zaobserwowany w miejscu tej generacji Dżeta ! Wart wyjaśnienia - ale ja się chwilowo nie odważę - może ktoś inny - zachęcam ;)

 

ale po zapisz zmiany widzę to co na obrazku

aj.jpg

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wydaje mi się, że rola programów astronomicznych - dla amatorów(zwłaszcza tych początkujących) - jest tak duża, że w jednym z naddziałów powinien chyba znaleźć się już stale wpadający w oko poddział

 

 

Programy pokazujące niebo, przygotowujące do obserwacji i drukujące mapki

z podtytułem "oraz linki do map"

 

 

 

na przykład dziale "Sprzęt" obok=równorzędny_z "Mój pierwszy teleskop".

 

a ostatecznie w dziale

 

"Astronomia" obok=równorzędny_z "Obserwacje astronomiczne"

 

 

bo teraz jest to porozrzucane

 

 

np TU!

 

czemu_nie_w_sugerowanym

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nie narzekajmy za bardzo na usterki skoro - jak widać - i inne portale rodzą się w bólach - cytuję:

 

 

OSEC Barcamp - Programowanie z Naszą-Klasą! (2010-08-06 09:42:05)

 

Zapraszamy na kolejny wakacyjny OSEC Barcamp!

Tym razem spotkanie odbędzie się we WROCŁAWIU i będzie skierowane do programistów oraz osób uczestniczących w projektach.

Zaproszeni goście, specjaliści z portalu N-K.pl (Nasza-klasa) , przedstawią "od kuchni" to, co stanowi rdzeń ich architektury i obiecali że "ze szczerością graniczącą z bólem" , przedstawią koleje losu rozwoju architektury serwisu.

Spotkanie z naszymi gośćmi to unikalna okazja, aby posłuchać jakie

zdobyli doświadczenia podczasu budowy systemu IT, największego portalu społecznościowego w Polsce.

 

Więcej na stronie: http://www.linux.pl/?id=news&show=5801

---------------------------------------------------------------------------

 

 

może ta info nawet komuś z Twórców AP sie przyda ;)

 

na zrzutach ekranu errorów widywalem tu komunikaty mysql a czy on chodzi pod Linuxem (nasz serwer) czy pod Windows - tak pytam z ciekawości - nie znam sie na internetowych klockach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.