Skocz do zawartości

Poszukiwanie istot żywych


Rekomendowane odpowiedzi

Henryk,hmm...jednak zakladam ze byl to komplement (co pewnie wscieknie zaciekle feministki,cale szczescie -lub nie- takich tu nie ma) :D

Co do tematu to,to chyba zostal wyczerpany ?

Od siebie jedynie dodam to,ze ogromna wiekszosc tego,co obecnie jest uznana nauka od medycyny po fizyke (prawo wykluczam :D )byla traktowana jak szarlatanizm-w stosownych czasach.

PS Jak sie Wiatr zastanowisz,to zauwazysz,ze ta "prawdziwa nauka" jest tylko odrzutem z badan prowadzonych w jakims innym celu(komercjonalnym,militarnym).

Prawdziwe odkrycia to sa dzielem geniuszu,lub przypadku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Elwiro szarlataneria to może słowo nienajstosowniejse , każdą dziwłalność umysłową uważam za coś waartościowego (nawet filozofię)ale bawi mnie to że coś tak niekonkluzuwnego co nie rozwiązuje żadnych problemów wciąż na nowo roztrząsa to co pozostało po Twoich "kolegach" doszukując się tam rzeczy które wprawiłyby w osłupienie jak mniemam autorów gdyby mogli to zobaczyć jest wykładane na uczelniach i przyznawane są w tych dziedzinach tytuły naukowe :shock:

 

PS Jak sie Wiatr zastanowisz,to zauwazysz,ze ta "prawdziwa nauka" jest tylko odrzutem z badan prowadzonych w jakims innym celu(komercjonalnym,militarnym).  

komercja czy militaryzm jak zwał tak zwał jest to użyteczność .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojetne co znowu napiszesz to jest moja ostatnia wypowiedz na tym watku(bo zanudze reszte towarzystwa na smierc)

No panie ekstremalny racjonalisto ,ja jako umiarkowana emperyk widze ze nie ma plaszczyzny porozumienia,mozemy gadac w nieskonczonosc i obydwoje bedziemy miec racje,przynajmniej kazde dla siebie.

Ale mnie pozytywnie zdumiewa ze nie widze wrescie tego prozelickiego zacietrzewienia :D

Nauka nie opiera sie na rzucanych jablkach Newtona,ani na latawcach Franklina a nawet Foucault moze sie powiesic na swojm wachadle bo byly to doswiadczenia do poparcia teorii.Nauka opiera sie na rozumie i teorii.

Strukture atomu znamy WYLACZNIE na podstawie teorii i dopasowan do doswiadczen posrednich.Nikt niewidzial atomu(bylo by to zreszta niemozliwe z uwagi na zasade Heisenberga)

A atom ""wymyslil""FILOZOF.

Wielki filozof Demokryt pne !! nie mial on dostempu do wspolczesnej "prawdziwej nauki"-jego jedynym narzedziem byl rozum.

To byl przyklad jeden z wielu,teorie wielu filozofow sa podstawami nauki.

No to koncze i prosze sie od filozofii odczepic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to ja pewnie wszystkich tu obuze :lol: 

SETI-to ppowazne przedsiewziecie?(zakladajace z gory ze UFO to bzbura)

SETI-moze tanie amerykanska propaganda?(wieczne ignorowanie i wysmiewanie faktow)

Zaden ale to zaden samodzielny naukowiec(geniusz)nie ma szansy na sukces jesli nie bedzie tanczyc jak NASA i SETI gwizda.

Strach pomyslec ja mnie teraz sadzicie.... :D

 

:-) he he.

Nie powinnas kojarzyc SETI z UFO. Nie dlatego ze bzdura czy inne takie ale dlatego ze SETI poszukuje scisle okreslonych cywilizacji, na okreslonym etapie rozwoju, poslugujacych sie transmisjami radiowymi na okreslonych czestotliwosciach. Nawet jezeli niektore z pojawiajacych sie niezydentyfikowanych obiektow latajacych sa "ladownikami" jakis obcych to nie ich szuka SETI, gdyz oni nie nadaja do nas zadnych przekazow.

Nie ta 'liga". Biorac pod uwage jak waskie kryterium jest nakreslone aby znalezc odpowiednika cywilaizacj ziemskiej gdzies tam to moze sie okazac ze bedziemy mielic SETI pakiet jeszcze dlugo. Co nie oznacza ze jest to bzdura.

Mieszanie pojec SETI CETI UFO Obcy StarTrek itp jest normalne wiec spoko nikt sie nie oburzy.

 

Pozdrawiam.

Andy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pouczenie dziekuje.Tak ja zrobilam blad,ale tylko retoryczny.

Piszac UFO mialam na mysli poszukiwanie cywilizacji.

Przeciez nie bedziesz sie o"przcinek" czepial :lol:

Wierz ja wierze nauce ,ale nie wierze tym,ktorzy ja wykorzystuja.

Polityka udoskonalila sztuke stemplowania "scisle tajne":

Takim np programem jak SETI Home-daja nam kolejne zludzenie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.