Skocz do zawartości

Poszukiwanie istot żywych


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janusz_P.
Ja mam i mi skutecznie spowalnia kompa (chociaż ledwo da się to zauważyć) ale dla Nauki wszystko :mrgreen:

A to przypadkiem nie Mydoom a nie Seti bo to bardzo podobne objawy z tym spowalnianiem kompa, tylko nam forum nie zainfekuj tym robalem :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie coś. Małe, zielone, na pasku zadań.

Kiedy zaczynało mnie wkurzać jako wygaszacz (zbyt to, to natrętne) przełączyłem w inny tryb i teraz sobie chodzi nie przeszkadzając po cichutku. :D

 

mnie też to wkurza, jak to się wyłącza (wygaszacz)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już podaję.

1. Rezygnujesz z wygaszacza Seti@Home w Ustawieniach komputera

2. Wchodzisz w Seti@Home Settings - Preferences - zaznaczasz jedną z dwóch opcji (data analysys runs (recomended only for fast computers with at least 64 MB RAM).

i po kłopocie - pracuje sobie cały czas ale nie przeszkadza. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No teraz to ja pewnie wszystkich tu obuze :lol:

SETI-to ppowazne przedsiewziecie?(zakladajace z gory ze UFO to bzbura)

SETI-moze tanie amerykanska propaganda?(wieczne ignorowanie i wysmiewanie faktow)

Ale glupoty na tej stronie SETI Jak mi sie podoba stwierdzenie typu"....radykalne uprzedzenie do wszystkiego co zwiazane z normalna nauka..."Przeciez to a priori zaklada,ze nie isznieje nauka NIENORMALNA

Autor tej strony jest normalny inaczej....

Jednym slowy prostactwo,i zabijanie mozliwosci swobody w nauce.

Zaden ale to zaden samodzielny naukowiec(geniusz)nie ma szansy na sukces jesli nie bedzie tanczyc jak NASA i SETI gwizda.

Strach pomyslec ja mnie teraz sadzicie.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalam ze wywolam burze poprzednim postem :D

Albo jakis fanatyczny polonista poprawi mi bedy ortograficzne(obuze!)

Ale po to jest forum,aby toczyc male potyczki-ot-dyskusja :wink:

Oskar ja sama tez uczestnicze w SETI :oops: ale tak jak pisales patrze na

to z przymruzeniem oka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SETI jest faktycznie dość ciekawym pomysłem ale cokolwiek o tym czymś nie mówić to więcej to ma wsp. z nauką niż jakieś szrlatanerie typu psychologia, filozofia itp

Ponadto innych istot należy szukać bo one powinny być, a że jeszcze nic nie znaleziono to trudno. A że są tacy co z góry wiedzą że świat jest taki a nie inny to wiadomo nie od dziś, na szczęście są ludzi którzy olewają drwiny "wszystkowiedzących"i robią to co ich zdaniem jest istotne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.