Skocz do zawartości

ED80 + Baader Steeltrack 2" + walizka i akcesoria


maurer-m1

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam refraktor Skywatcher 80ED - sprzęt doskonale wszystkim chyba znany i bardzo ceniony.

Ten egzemplarz wyposażony został przeze mnie w nowiutki wyciąg Baader Planetarium Steeltrack 2" - wspaniały wyciąg zarówno do astrofoto jaki i wizuala, niebo a ziemia w porównaniu ze standardowym wyciągiem. Wyciąg był kupiony na początku czerwca tego roku w DO - na gwarancji. Za sam wyciąg z pierścieniem adaptacyjnym dałem prawie 1100 zł!

Oprócz tego w komplecie okular LET28 2", nasadka kątowa 2" (bardzo fajnej jakości) oraz dovetail z obejmami i walizka alu - tak jak przyszło ze sklepu. Jestem pierwszym właścicielem i kupiłem go w grudniu 2008 r.

 

Optyka i mechanika są idealne. Był zamontowany na stałe w moim obserwatorium. W sierpniu był w DO na czyszczeniu i kolimacji. Naprawdę świetny sprzęt jak za te pieniądze.

 

ed1.jpg

ed2.jpg

ed3.jpg

waliz2.jpg

 

 

Na tubusie są minimalne i bardzo powierzchowne otarcia od mocowania w niefabrycznych obejmach - ale to naprawdę ledwo widoczne - żeby pokazać je na zdjęciach musiałem mocno powiększyć.

Walizka na pokrywie ma rysę - widoczna na zdjęciu.

 

r1.jpg

 

r2.jpg

 

waliz1.jpg

 

 

CENA: 2700 zł z wysyłką po mojej stronie

Ponieważ nadal posiadam oryginalny wyciąg Skywatchera (zdjęcie poniżej) mogę rozważyć sprzedaż bez Steeltracka, czyli w "oryginalnej" wersji jak np tu: http://deltaoptical....mond,d1531.html

CRAYrA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polaris - poszło na PWszczerbaty.gif

 

Do ogólnej wiadomości teraz :) - jeśli Edek sprzeda się ze Steeltrackiem to oczywiście kitowiec będzie na sprzedaż ... cena 250 -320 zł (zależy czy z szukaczem i stopką szukacza, czy bez) ... do dogadania zresztą.

Na razie jednak Edek i możliwość wyboru opcji dla ewentualnego nabywcy Edka to priorytet - jednym słowem "frontem do Klienta" biggrin.gif(muszę łatać mój nadszarpnięty budżetdry.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A za ile Edek z kitowcem , walizką i szukaczem , obejmami , dovetailem , złączką kątową i kitowym 28mm.

 

Pozdrawiam Krzysztof.

 

 

Przeliczyłem jeszcze raz dostępne warianty i tak:

 

Cena zestawu z wyciągiem Steeltrack: 2600 zł

Cena zestawu z kitowym wyciągiem: 2000 zł

wysyłka na mój koszt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.