Skocz do zawartości

Moja chatka :P


Szymek_O

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem ciekawy jak postępy budowy :). Dopiero dzisiaj zauważyłem ten wątek i dzięki temu wiem, że w moich okolicach powstaje obserwatorium astronomiczne, a raczej astrofotograficzne jak przypuszczam. Może jeszcze w przyszłości też skuszę się na taką "inwestycję". Póki co jestem na etapie poszukiwania działki, która spełniałaby funkcję rekreacyjno-obserwacyjną :) Myślę Szymku albo o okolicach Mołodycza (lub Czerwonej Woli) ze względu na ciemne niebo, albo okolicach Pruchnika ze względu na ukształtowanie terenu (górki ponad 400 m n.p.m. z szeroką panoramą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy jak postępy budowy :). Dopiero dzisiaj zauważyłem ten wątek i dzięki temu wiem, że w moich okolicach powstaje obserwatorium astronomiczne, a raczej astrofotograficzne jak przypuszczam. Może jeszcze w przyszłości też skuszę się na taką "inwestycję". Póki co jestem na etapie poszukiwania działki, która spełniałaby funkcję rekreacyjno-obserwacyjną :) Myślę Szymku albo o okolicach Mołodycza (lub Czerwonej Woli) ze względu na ciemne niebo, albo okolicach Pruchnika ze względu na ukształtowanie terenu (górki ponad 400 m n.p.m. z szeroką panoramą).

 

Tak już moje obserwatorium jest prawie gotowe kwestia wykończenia wnętrza..., ale brak czasu uniemożliwia mi zrobienie chronologicznej relacji, myśle że coś skrobne wkrótce, bo postepy budowy mam obfotografowane.

Faktycznie ciekawa sprawa z tymi miejscówkami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj przynajmniej jedną fotkę.

A i napisz jak tam koszty.

 

Proszę bardzo jedna fotka :P

Co do kosztów to wyszło mi w sumie z wszystkim koło 6000zł

Domek 3000zł

Ceowniki półzamknięte i wózki razem coś koło 700zł

Cement, pospółka rura szalunkowa itp. w granicach 1000

Elektryka z wykonawstwem 750zł

No i wewnątrz panele ścienne i podłogowe z niższej półki 500zł

obs11.jpg

  • Lubię 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.