Skocz do zawartości

Znowu pingwiny


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janusz_P.
Ja walnalem na 320 z hakiem.

Za drugim razem z wydatna foczą pomocą poleciał w górę na 362 z okładem z fajnymi efektami dźwiękowymi przy 250 i 300 metrach, koniecznie z głośnikami :lol::lol::lol:

 

[ Add: 25 Mar 2004 21:52 ]

Już 444 z groszami i usłyszałem Siuper<<<< Total Movement na poziomie 1500m to lepsze niż Flippery 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Adamie czy grałeś kiedyś na Flipperach???, użyj odpowiedniej foki jako podbijacza a dalej to już reakcja łańcuchowa jak się uda to kilka naraz wywala go na ponad 400 metrów i jest niezły czad :lol::lol::lol:

Puść sobie głośniki, zamknij oczy i użyj mocy do wybrania odpowiedniego momentu do kliknięcią po odgłosie "szuuu" :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie czy grałeś kiedyś na Flipperach???, użyj odpowiedniej foki jako podbijacza a dalej to już reakcja łańcuchowa jak się uda to kilka naraz wywala go na ponad 400 metrów i jest niezły czad :lol:  :lol:  :lol: 

Puść sobie głośniki, zamknij oczy i użyj mocy do wybrania odpowiedniego momentu do kliknięcią po odgłosie "szuuu"  :lol:  :lol:  :lol:

 

Poważny obserwator ..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

No nie żartuj Oskarku ze ominął cie w życiu kawał męskiej przygody gier na automatach wieku szczenięcego, w takim razie pozostaje mi tylko wyrazić ubolewanie nad twoimi lukami w rozwoju osobniczym, teraz już rozumiem dlaczego zostałeś prawnikiem :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.
A wczesniej ZX Spectrum by Sinclair

A co, sam zaczynałem od gier na spectrum z odwiecznym komunikatem Tape Loading Error z zakończyłem przygodę na poznaniu Assemblera na Z80A, szukaniu komórek trzymających ilość żyć czy premie bonusów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętamy, pamiętamy, było to przeszło 20 lat temu - aż się wierzyć nie chce. :)

Były też pewne ciekawostki z ZX Spectrum związane.

W jednym z utworów - być może Ultravox - zakodowana była jakaś informacja. To był chyba napis tylko nie pamiętam jaki - może nazwa zespołu i tytuł utworu - jak możecie to przypomnijcie. Po puszczeniu nagrania z kasety był moment charakterystycznego zgrzytu-pisku na końcu utworu. To był chyba album "Vienna".

I druga ciekawostka - na falach krótkich też był ciurkiem przekazywany ten charakterystyczny pisk, podłączając ten sygnał do ZX Spectrum pojawiały sie zakodowane obrazy.

Czy mieliście tego typu doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.