Skocz do zawartości

Przyjme jakis sprzecik


Rekomendowane odpowiedzi

Witam przyjme jesli ktos ma na zbyciu jakis sprzecik do obserwacji niestety moje kieszonkowe mnie ograniczaja co do zakupu ale powoli sobie odkladam posiadam newtona 114/900 na eq1 chetnie przyjolbym jakis refraktorek jestem sklonny zaplacic za przesylke.

Ps.Niewiem czy to dobry dzial jak cos to przeniesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napisz coś o swoich dotychczasowych obserwacjach. Gdzie i co obserwujesz? Co Cię najbardziej interesuje? Czym się zajmujesz? Może to zachęci ewentualnych ofiarodawców.

 

Ja jak widzę hasło - "przyjmę jakiś sprzęcik" to reaguję alergicznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec mam na imie Mateusz 23sierpnia skoncze 16lat mieszkam w NowymTargu w domku ze srednim ogrodkiem na obrzezach.Astronomia zainteresowalem sie jakies 2lata temu szukajac sobie zajecia i nagle mnie wkrecilo najpier pochwycilem lornetke 8x30 zacnej produkcji USSR nastepnie jakby to powiedziec wyzebralem od rozdzicow tego newtona 114/900.Obserwuje glowenie jasne obiekty typu ksiezyc i planetki czasem jakies ds'y.Ja nie zebram po prostu nie mama na razie wystarczajcych funduszy na zakup.Po wakacjach ide do 1Technikum

Edytowane przez Mateusz1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz już teleskop za pięć stówek, ale teraz chciałbyś, żeby Ci ktoś dał za darmo coś lepszego? Najlepiej taki za półtorej tyśka, nie? Jeszcze rozumiem jak ktoś żebrze bo nie ma co do ust włożyć, ale zebrać o lepszy gadżecik? W dupach się młodzieży poprzewracało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Mateusz1996

Po pierwsze pisz zgodnie z zasadami ortografii i interpunkcji bo wklepując tekst niestarannie okazujesz nam lekceważenie.

Po drugie przydało by się magiczne słówko proszę.

Po trzecie rozumiem Twoją chęć posiadania większego telepa bo... bo po prostu to rozumiem.

Po czwarte dobra rada. Nawiąż kontakt z astroamatorami z Twoich okolic. Daj się poznać od dobrej strony a przede wszystkim sprawdź czy ta zabawa jest na pewno dla Ciebie. Jeżeli na Forum pojawi się prośba o sprzęt a kilku stałych bywalców Forum potwiedzi że po prostu warto Ci coś podarować - z pewnością ludzie inaczej będą patrzyli na taki post.

Pisząc tak jak piszesz narażasz się na niezbyt miłe komentarze.

Pozdrawiam.

PS. exec, nie używaj brzydkich słów ;)

Edytowane przez TomaszP1977
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.