Skocz do zawartości

Gdzie lepiej kupić swój pierwszy teleskop?


darekk1998

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie.Gdzie kupić swój pierwszy teleskop czyli Synte 8?Lepiej w Delcie czy lepiej w Teleskopach? W Delcie teraz na święta do teleskopu dodają okular SWA Plossl 6 mm i jest telekop za 1149zł a w Teleskopy.pl sprzedają sam teleskop za 1069zł!

 

Proszę o pomoc w wybraniu sklepu w którym mam ten teleskop kupić ponieważ chcę już go mieć do świąt :)

 

 

Z góry Dziękuję za odp.

 

Życzę Wszystkim Wesołych Świąt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delta bo w astromarkecie 1149zł bez okularu, 1 rok gwarancji a w delcie masz okular + 2 lata gwarancji.

Wolę dołożyć parę złotych i mieć pewność, że w razie jakiegokolwiek problemu nie będę obawiał się czy pomogą czy nie. Wiem, że w AM masz genialną pomoc po sprzedażową - czy to w wyczyszczeniu lustra, kolimacji czy czymkolwiek innym - na pewno nie zostawią Cię na lodzie.

 

Nie dlatego to mówię, bo to forum AM ale niejednokrotnie korzystałem z ich pomocy i nigdy nie odmówili - a to jest dla mnie ważniejsze niż parę złotych w jedną bądź drugą stronę. Chyba, że za wszelką cenę chcesz zaoszczędzić.

 

W Delcie Warszawskiej jest jedna osoba która się zna... ale jak trafisz na tą drugą osobę to możesz mieć problem w egzekwowaniu jakichkolwiek informacji.

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że w każdym Ci pomogą, i wykonają usługi serwisowe.

Chyba, że trafi na kogoś kto "się nie zna" - a są takie przypadki.

 

ja z AM nie miałem najmniejszego problemu (co więcej - wychodzili "naprzeciw" pewnym moim oczekiwaniom). Z innymi sklepami - różnie bywało.

Dlatego polecam AM

 

Paweł

Edytowane przez Pav1007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z teleskopów jakie przerabiałem 2 kupowane były jako nowe i nigdy nie korzystałem z jakiejś pomocy po sprzedażowej. Zawsze czyściłem lustro czy kolimowałem teleskop sam, a wszelkie instrukcje dotyczące tych czynności można znaleźć na internecie czy choćby na tym forum. Więc na miejscu kupującego nie zawracałbym sobie głowyi reklamami jakie to osoby gdzie pracują lecz rozglądnąłbym się za jak najatrakcyjniejszą ofertą, choćby na internecie patrząc jeszcze po innych sklepach czy nie ma dostępnych jakichś promocji.

Pozdrawiam

Edytowane przez toba94
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.