Skocz do zawartości

Na sprzedaż Telescope Service Planetary HR 5 mm 1,25" 60


Astrofilos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie,

 

 

Oddaje na sprzedaż bardzo zadbany okular Telescope Service Planetary HR 5 mm 1,25" 60o w cenie 200 zł post-21796-0-78250800-1384593564_thumb.jpg

 

Cena z wysyłką.

 

W razie pytań czy chęci zakupu zapraszam na PW.

 

 

Pozdrawiam Tomek.

Edytowane przez WilkFenris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie,

 

 

Oddaje na sprzedaż bardzo zadbane okulary i filtry: attachicon.gifPB161280.JPG

 

- SP 10 mm i SP 25 mm 1,25" 52o w cenie 100 zł attachicon.gifPB161282.JPG attachicon.gifPB161283.JPG

 

- Planetary HR 5 mm 1,25" 60o w cenie 200 zł attachicon.gifPB161284.JPG

 

- Moon & Skyglow Neodynium Baader IR-cut 1,25" w cenie 160 zł attachicon.gifPB161285.JPG

 

- Filtr Księżycowy ND96-0,9 1,25" w cenie 30 zł attachicon.gifPB161286.JPG

 

Cena do uzgodnienia w zależności czy z wysyłką czy bez.

W razie pytań czy chęci zakupu zapraszam na PW.

 

Pozdrawiam Tomek.

PW w sprawie filtra Księżycowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jestem zielony w tych sprawach,mam już filtr księżycowy,zielony ale on tylko pogarsza obraz.Mam refraktora SW90/900 i jeśli ten Twój filtr sprawdził by się na moim sprzęcie to chętnie go kupię.

 

Filtr księżycowy jest filtrem okularowym dla okularów 1,25" który głównie zmniejsza oślepiającą jasność księżyca. Wydaje mi się że ten filtr jest przydatny to wszystkich rodzajów teleskopów. Po prostu twoje oko nie dozna szoku przez blask świecącego księżyca przy jego obserwacji. Filtr jest w cenie 30zł + wysyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr księżycowy jest filtrem okularowym dla okularów 1,25" który głównie zmniejsza oślepiającą jasność księżyca. Wydaje mi się że ten filtr jest przydatny to wszystkich rodzajów teleskopów. Po prostu twoje oko nie dozna szoku przez blask świecącego księżyca przy jego obserwacji. Filtr jest w cenie 30zł + wysyłka.

 

sorry,nieaktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.