Skocz do zawartości

AstroFest 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym przypomnieć wszystkim o zbliżającym się wielkimi krokami AstroFescie,gdzie oprócz pomacania sprzętu,można również kupić wszystko w bardzo dobrych cenach. Czasami te ceny są tak niskie,że wręcz niewiarygodne,a jednak. Oprócz tego można spotkać śmietankę astrofotografi i posłuchać ciekawych wypowiedzi ludzi z branży. Gorąco polecam. Zdaję sobię sprawę z dzielącej odległości,ale ze względu na to,iż jestem na miejscu,w razie potrzeby służę pomocą,bo wg mnie warto,tym bardziej,że na wyspach mieszka kilku zapaleńców jak ja,którzy mam nadzieję,że też się tu udzielą,gdyby była potrzebna jakakolwiek pomoc.



  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No i po Astrofeście. Do końca nie byłem pewien czy tam się pojawię,ale tak wyszło,że się udało. Jakoś dla mnie szału nie było,choć miło było chociaż zobaczyć sprzęt,na który nie będzie mnie nigdy stać :icon_twisted: Wrzucam kilka zdjęć,ale robionych telefonem,więc szału nie ma. To tylko pojedyńczenie ujęcia,bez darków i flatów ;)

 

PS. Peather-teraz dopiero doczytałem i już wiem,że nie masz focha Panie Prezesie ;)

2015-02-07 10.46.35.jpg

2015-02-07 10.47.09.jpg

2015-02-07 10.53.26.jpg

2015-02-07 10.53.49.jpg

2015-02-07 10.54.18.jpg

2015-02-07 10.54.55.jpg

2015-02-07 10.57.41.jpg

2015-02-07 10.59.13.jpg

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Peather-teraz dopiero doczytałem i już wiem,że nie masz focha Panie Prezesie ;)

 

Hahahaha :)

Szkoda trochę, że mogliśmy być z Agą tylko na kilka godzin (w planie jeszcze było spotkanie z Pablito i Maxem w Muzeum Brytyjskim) ale i tak było zaje... ;)

Oprócz Davida Naglera, który chyba z pół godziny tłumaczył jakiemuś kompletnemu laikowi jaka jest różnica w polu Etosów, Naglerów i Delosów, największe wrażenie zrobiła na mnie możliwość zabawy tym oto urządzeniem:

http://www.elliott-instruments.co.uk/ccdspec.html

 

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.