Skocz do zawartości

Koniec Wakacji :(


Rekomendowane odpowiedzi

Wyluzuj nie stękaj  :wink:  Ja też nie będe miał wakacji 3 klasa  :roll:  :?

 

Ja przeżyłem 3 klase prawie bez nauki i mi wyszła średnia 4.6, a nauka to jest w pierwszej klasie :salu: .

 

Ja niestety od 1 wrześnai jestem w liceum matematyczno-informatycznym :D i muszę się zacząć uczyć :(

 

Pierwszoklasiści PAMIĘTAJECIE :!: :!: :!:

 

:!: :!: :!: OPINIA = LUZ W NASTĘPNYCH KLASACH :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj nie stękaj :wink: Ja też nie będe miał wakacji 3 klasa :roll: :?

 

Ja przeżyłem 3 klase prawie bez nauki i mi wyszła średnia 4.6, a nauka to jest w pierwszej klasie :salu: .

 

Ja niestety od 1 wrześnai jestem w liceum matematyczno-informatycznym :D i muszę się zacząć uczyć :(

 

Pierwszoklasiści PAMIĘTAJECIE :!: :!: :!:

 

:!: :!: :!: OPINIA = LUZ W NASTĘPNYCH KLASACH

 

Ja miałem w I gimnazjum 5.2 . :lol: a jak jest w II gimnazjum? - też trzeba się tak uczyć? - chodzi mi o ilość sprawdzianów itp.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku jest: zero nauki= średnia 4.2 , więcej nauki= średnia ????? (jeszcze nie testowalem :mrgreen: )

 

[ Dodano: Czw 26 Sie, 2004 ]

Pamiętaj też o tym że EINSTEIN miał z matematyki 3.

 

Podaj prosze źródło z którego to wyczytałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w 6 klasie nic sie ie uczyłem i miałem czernowy pasek :mrgreen: wzorowe zachowanie. Chociaż w otatnich 2 tygodniach szkoły biłem sie mocno dwa razy. Ale to uzasadnione, w obronie musialem :) :mrgreen: .

 

Ja tam znam najłatwiejszy sposób na super oceny. To popularny w naszym rządzie.

 

KOPERTA Z FORSĄ + NAUCZYCIEL= NAJLEPSZA ŚREDNIA W HISTORI SZKOLE

 

proste, łatwe i drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj prosze źródło z którego to wyczytałeś.

 

Kiedyś od kogoś słyszałem i powtarza się to często. Ale przyznaje że źródła tego tekstu nie widziałem. Ale postaram się odnaleźć. A jeśli to stwierdzenie jest fałszywe przynjaje się do błędu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko proszę bez takich kitów że ktoś zupełnie nic nie uczył a miał jakąś dobrą średnią. :lol:

No a jak ktoś jest takim leniem, że się naprawdę nic nie uczył to mu współczuje.

Ale zresztą z kąd ja to znam, że każdy mówi, że nic się nie uczy a jak nikt się nie patrzy to przy książkach siedzi. :lol: Zauważyłem też, że wiele osób wstydzi się tego że się dobrze uczy. :? ja się z tego ciesze.

Tylko prosze nie myśleć, że ja jakiś kujon jestem - :) . W końcu jeden z najlepszych w szkole w sporcie jestem, najbardziej to lubie grać w piłke i tenisa ziemnego - nawet byłem powołany na testy do piłkarskiej kadry pomorza. - ale to tu pisze tak na wszelki wypadek, że ktoś mnie nie wziął za takiego co ciągle przy książkach siedzi.

Do BugsBunego: nie każdy jest Einstainem, i czasem swój sukces musi zbudować na ciężkiej pracy i wysiłku.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.