Skocz do zawartości

Koniec Wakacji :(


Rekomendowane odpowiedzi

Młodziezy tak naprawdę to mało kto pracuje w wyuczonym zawodzie. W zawodach, które będą potrzebne za 10-20 lat nikt w tej chwili nie kształci. Moja żona jest fizykiem (w zawodzie nie pracuje) ale w życiu radzi sobie bardzo dobrze. Fizyka jest specyficzną nauką i większośc fizyków posiada umiejętnośc dostosowania się do panujących wymagań rynku. Przynajmniej Ci których znam tak mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek, tobie wszystko co jest "niezawodowe" kojarzy się z "oglądactwem pospolitym".
Wcale tak nie uwazam.
Czy amator astronom który ukończył medycyne nie może prowadzić badań naukowych? Może np. regularnie wysyłać raporty z obserwacji gwiazd zmiennych do AAVSO. :salu:
Moze, ale naprawde niewiele osob to robi. A jak robi, to i tak zrobi to gorzej, niz zawodowiec w obserwatorium.

Pozatym caly urok astronomii jest w teorii - osoba bez odpowiednich studiow moze pojac ja tylko "opisowo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poczułem co to liceum :( Jest 2 września a ja siedze po 8 godzin w szkole :evil:

 

W dodatku w poniedziałek mam sprawdzian z całego gimnazjum z matmy, potem z gegry mapa fizycznej europy i chemii coś o układzie okresowym pierwiastków. :evil:

 

GŁOWA MI PĘKA :!: a do zakończenia jeszcze 10 miechów :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe kartkówka z symboli chemicznych, też bym tak chciał :mrgreen: :mrgreen: mnie czeka niedługo egzamin z chemi organicznej,w zasadzie to tylko podstawy,150 stron wykładów i do tego książka co ma 1000 stron :D :mrgreen:

 

Morison Boyd?

dokładnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie kiedy ja mam się uczyć skoro mam 37 godzin lekcji w liceum :!: ( a to klasa maturalna, gdzie powinno ich być nie więcej niż 30) tygodniowo, plus korki i 13 godzin rysunku :?: na dodatek wymyślili sobie że będę mial fizykę, paranoja od 2 lat miałem mówione że w trzeciej klasie nie będę miał bioli, fizyki, chemii i PO :| musze zrobić rozpierduchę u dyrektora.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitrek ja mam 32 godzine też w klasie maturalnej - mi w odpadła fizyka, geografia, PO (dzięki Bogu!), informatyka i przedsiębiorczość. Zostało 9 przedmiotów + fakultety które mają nas przygotować na nową wspaniałą maturę - szkoda tylko że nikt nie wie jak ona ma wyglądać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihi, a ja mam 11 przedmiotów plus kułka zainteresowań (obowiązkowe :evil: ) i do tego też fakultety a jestem na profilu mat.-geogr. -mam 2 h geografi co też jest genialne zato mam WOS w liczbie też 2h poprostuuuuu P A R A N O J A :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.