Skocz do zawartości

Wyjazd do CERN


Ursula

Rekomendowane odpowiedzi

Polskie Towarzystwo Miłośników Astronomii organizuje w dniach 2-6.10.2015 r. wyjazd do CERN. Celem wycieczki jest odwiedzenie CERN oraz wyjazd kolejką z Zermatt do Obserwatorium na Gornergrat. Program turystyczny obejmuje także zwiedzanie Genewy oraz podziemnych wodospadów w wiosce lodowcowej Lauterbrunnen. Być może uda nam się odwiedzić także dom Alberta Einsteina w Bernie.

Szacowany koszt wycieczki wynosi 1 500 PLN (dla członków PTMA będzie dofinansowanie w kwocie 100 PLN).
Cena obejmuje:

  • przejazd i transfer autokarem,
  • opieka licencjonowanego przewodnika górskiego w trakcie trwania całego wyjazdu,
  • ubezpieczenie zagraniczne (koszty leczenia do 10 000 €/od NNW 2 000 €/bagaż do 200 €),
  • 4 noclegi w hotelach ***/** (pokoje 2/3 osobowe z łazienkami),
  • 4 śniadania w formie bufetu,
  • 4 obiadokolacje (dwudaniowe + woda),
  • wjazdy do miast, parkingi i opłaty za autostrady

Obserwatorium.jpg

 

Wyjazd nastąpi 2.10.2015 r. o godz. 7:00 z Niepołomic. Dla uczestników wyjazdu zagwarantowano noclegi w domkach przy MOA w cenie 10 PLN/osoba. Następny nocleg w okolicach Innsbrucka.

Informacje szczegółowe oraz zgłoszenia telefoniczne u Prezesa PTMA p. Mieczysława Jagły pod nr telefonu 601-518-536 do 15.09.2015 r.

 

tekst skopiowany ze strony PTMA-- http://ptma.pl/wyjazd-do-cern/

 

PS

Ja jadę :) Organizatpr tj. Pan Mieczysław powiedział, że w autokarze jest 45 miejsc i tyle musi się nas uzbierać,

Edytowane przez Ursula
  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęłam nowy wątek, a dopiero teraz zobaczyłam, że ktoś mnie już uprzedził :) Z ogromną chęcią chciałabym wziąć udział w tej wycieczce, ponieważ CERN to jedno z moich marzeń - wiem, że komuś może wydać się to górnolotne, ale tak jest:) Problem w tym, że nikt z moich znajomych nie podziela mojej pasji, dlatego szukam kogoś z okolic Bydgoszczy. W grupie zawsze raźniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęłam nowy wątek, a dopiero teraz zobaczyłam, że ktoś mnie już uprzedził :) Z ogromną chęcią chciałabym wziąć udział w tej wycieczce, ponieważ CERN to jedno z moich marzeń - wiem, że komuś może wydać się to górnolotne, ale tak jest:) Problem w tym, że nikt z moich znajomych nie podziela mojej pasji, dlatego szukam kogoś z okolic Bydgoszczy. W grupie zawsze raźniej :)

 

 

Pojechałabym również. Chojnice niedaleko Bydgoszczy :)

tylko czy wyjazd jest aktualny?

 

A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.