Skocz do zawartości

Sprzedam Lightbridge 12" oraz AZ3


Grzegorz S.

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

sprzedaję swojego MEADE Lightbridge 12". Porządna amerykańska robota dedykowana do obserwacji wizualnych głębokiego kosmosu.

To model kratownicowy, który składa się do niewielkich rozmiarów i złożony w fabrycznym pudle zajmuje stosunkowo niewiele miejsca. Montaż Dobsona chodzi wyjątkowo płynnie - zupełnie inny komfort pracy niż popularne dobsony Skywachera. Jestem drugim właścicielem i użytkowałem go ze średnim natężeniem przez kilka ostatnich lat.

Teleskop jest ogólnie w dobrym stanie. W zeszłym tygodniu wrócił z czyszczenia luster.

W zestawie znajduje się okular Deluxe - QX szerokokątny 2" o ogniskowej 26mm, wentylator chłodzący zwierciadło główne wraz z zasilaniem na 8 baterii AA i szukacz projekcyjny.

Teleskop można obejrzeć w okolicach Piaseczna k. Warszawy (tel. 502036318). Chcę za niego 2800 zł.

Generalnie przechodzę na jeszcze większą aperturę :Loveit:

 

No i mam jeszcze do sprzedania chyba najpopularniejszy montaż azymutalny - AZ3 Skywachera.

Moja cena to 250 zł.

 

 

lightbridge1.jpg

lightbridge2.jpg

lihtbridge3.jpg

lightbridge4.jpg

lightbridge5.jpg

lightbridge6.jpg

AZ3_1.jpg

AZ3_2.jpg

Edytowane przez Grzegorz S.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.