Skocz do zawartości

Nowe miejsce ZLOTU


AGA

Rekomendowane odpowiedzi

CZESC WSZYSTKIM

 

Z większością z Was widziałam sie i mówiłam że ZLOTU NIE BĘDZIE W JACHRANCE TYLKO W INNYM MIEJSCU

W JACHRANCE CHCĄ 70ZŁ OD OSOBY ZA JEDNA NOC

ODPADA

 

Organizuje taki W INNYM MIEJSCU

SZUKAM FAJNIEJSZEGO, PRZYTULNIEJSZEGO, CIEMNIEJSZEGO MIEJSCA.

Juz mam kilka takich na oku.

Jak tylko coś sie wyklaruje to Wam napisze

 

POZDRAWIAM SERDECZNIE

 

PS. wracam w niedziele więc nie będę mogła odpisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I BARDZO DOBRZE. Warunki mieszkaniowe w Jachrance były może i dobre a nawet więcej, ale miejsce na obserwacje to raczej takie sobie hmmmm słabawe. A jeszcze po tej akcji z wyrzuceniem nas z sali to już było przegięcie. :Pig::lanie:

 

Dlatego wcale mi Jachranki nie żal. Inne ciemniejsze miejsce bedzie dużo lepsze, bo po to w końcu tam jedziemy. :roll: chyba... :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misza masz rację. Niestety w góry to mogę się jedynie teleportować, a nie stukotać przez 12 h 'by PKP' ....co innego centralna Polska...dobra, szkoda tego narzekania. Aga znajdzie teren, że nam błędnik oszaleje ;) a oko popadnie w jaske ;D [tfu, tfu... :D] czyste uwielbienie...skupmy się i wizualizujmy pozytyw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy wiecie co to znaczy powiedzmy do 100 km od Warszawy, chyba nie bardzo :roll:

 

Wieżyca lezy 100 km od Warszawy? - a z tego co ja wiem bo niedaleko mieszkam to chyba 300km :wink:

 

Jak by chociaż jeden zlot byl na kaszubach to od razu się zabieram, bo na poludnie Polski to za daleko, a tam zawsze wszystkie zloty są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo dobre miejsce do Zlotu!

Są nim brusy miasto o ludności około 3 tys. ludzi.

 

Brusy leża w fantastycznym miejscu.

Są 300km od Warszawy, 100km od Gdańska, 120km od Bydgoszczy i 25km od Chojnic. :)

W brusach jest hotel - taki mał, nie jakiś 4 gwiazdkowy. :)

Pozatym znam świetne miejsce w Cyrance - 10 km od Brus, gdzie by można zarejestrować domki. :)

W nocy możnaby obserwować. A w dzień moglibyśmy zroibić sobie wycieczki krajobrazowe po terenie. Jest tu kilka jezior. Ośrodek w Cyrance leży nad jednym z jezior.

Naprawde super miejsce do zlotu. Jak chcecie moge podać telefon do tego ośrodka w Cyrance lub do hotelu w Brusach. :)

Ludzie z Warszwy, Krakowa przyjeżdzają tu wypoczywać. Zresztą się nie dziwie tu jest b. dużo lasów i czyste powietrze. :) Przemyślcie tą propozycje. :)

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.