Skocz do zawartości

WAWA GOTOWA !!


AGA

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :Salut:

 

Nie minął tydzień od ostatniej wspólnej obserwacji, a My już planujemy następną.

 

Na obserwacji na pewno będę ja, Ciastek i Tomcatek.

 

Lokalizacja: Łysa Góra. W Błoniu.

 

http://blonie.okolice.com.pl/galerie/lysa-...rama-lysa-d.jpg

http://blonie.okolice.com.pl/galerie/lysa-.../panorama-d.jpg

 

Boję się troszkę o wilgotność nad rzeczką, ale pojedziemy i zobaczymy. Oto co podaje dzisiejsza prognoza ICM dla 30.12:

mgram1813.gif

 

Na razie są to wstępne plany.

 

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy :helo:

 

Na 100% czy spotkanie wypali, będzie wiadomo 30, a to za sprawą pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj jakąs mape do tej waszej Łysej Góry. W Błoniu. Rozumiem że zaświetlone jest niebo wschodnie?

 

Pozdrawiam.

 

 

Tak, Na wschodzie jest luna swiatla. Jest kilka oklicznych zrodel swiatla oddalonych o 700m.

najbardzie daje od poludnia trasa poznanska i magazyny prologis. Ale przynajmniej bedziemy ponad lub na rowni z tymi swiatlami.

 

W sprawie dojazdu to prosze do mnie. GG237382 lub 605491020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj jakąs mape do tej waszej Łysej Góry. W Błoniu. Rozumiem że zaświetlone jest niebo wschodnie?

 

Pozdrawiam.

 

Swietnie, ze sie zdecydowales.

Chlopaki licza na Twoje doswiadczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hans, miło by było jak byś wpadł :)

 

Tylko pogoda nie za bardzo... :angry: ICM pokazuje wysokie chmurwy :angry:

 

Jak Tomcatek powiedział, o dojazd na Łysą to do niego, bo ja i Ciastek sami nie wiemy gdzie to dokładniej jest :Boink:

Edytowane przez W0l3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łysa Góra? To gdzieś pod Warszawą?

Sory, że ja tak obcesowo, ale liczyłem na jakieś spotkanie w okolicach Warszawy i tutaj spodziewałem się znaleźć taką informację.

Czy ktoś się decyduje na zorganizowanie astronocki gdzieś pod Warszawą 30.12.2006? Chętnie bym wpadł na kilka godzin. Niestety bez swojego skromnego sprzętu, ale popatrzeć co i jak się ustawia i jak robi zdjęcia, to bardzo chętnie. Praktyczna nauka najskuteczniejsza <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łysa Góra? To gdzieś pod Warszawą?

Sory, że ja tak obcesowo, ale liczyłem na jakieś spotkanie w okolicach Warszawy i tutaj spodziewałem się znaleźć taką informację.

Czy ktoś się decyduje na zorganizowanie astronocki gdzieś pod Warszawą 30.12.2006? Chętnie bym wpadł na kilka godzin. Niestety bez swojego skromnego sprzętu, ale popatrzeć co i jak się ustawia i jak robi zdjęcia, to bardzo chętnie. Praktyczna nauka najskuteczniejsza <_<

 

Czy do czegos dojdzie to zobaczymy w praniu, na razie małe szanse (pogoda). Tak czy siak, nawet jak bedzie czyste niebo to obserwacje widze cienko (Łysy juz całkiem spory) Predzej zaczaje sie chyba na jakies foconko, ale ten wschodni horyzont z łuną kompletnie mnie nie pociąga.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki powodzenia życze jak narazie pogoda rewelacyjna :D

Szkoda że u nas jest sytuacja taka jaka jest <_< (jeden kolega w szpitalu, drugi złamana ręka jednego i drugiego samochód walną, ja jeszcze nie do końca zdrowy bo 2 tyg. temy ze szpitala wyszedłem, tylko dwóch zdrowych)

No cóż czasem tak bywa...

Sam se na balkon wyjdę ale czekam aż ksiądz przyjdzie :D:D:D

 

Powodzenia :D

Edytowane przez Arcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

 

Nie dałem znać, że nie startuję z okazji nędzy pogodowej. Lekka mgiełka rozświetlana na kilkadziesiąt stopni sporym Łysym , cirrus i zasięg oscylujący w okolicach 2M skutecznie mnie zniechęciły. Myślę że w okolicach nastepnego nowiu, jezeli będzie pogoda, zawitam do was, albo ponowie zaproszenie na sesyjke foto do mnie. Na razie przeczekajmy pełnie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :Beer:

 

Pogoda nadal nie dopisuje, w poniedziałek było przez jakiś czas wzglednie, Saturna ustrzeliłem lecz długo sie nie nacieszyłem, bo chmurki przywędrowały.

 

czekamy na pogodę, w okresie nowiu powinnos byc ladnie, ruszam do Wołka i może Hans ponowisz zaproszenie :D byłoby fajowo :rolleyes:

 

astropozdro :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.