Skocz do zawartości

WAWA GOTOWA !!


AGA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy będzie można przyłączyć na następne spotkanie obserwacyjne? Jeśli chodzi o sprzęt, to mogę zabrać lornetkę 10x50 i myślę, że w supełności mi to wystarczy :) Gorzej niestety z transportem, będępotrzebował się do kogoś dołączyć...

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie niebo jest takie, ze nie ma pewności jak sie to dalej rozwinie. Wczoraj wytrwałem do pierwszej w nocy z rozstawionym do focenia montazem i niestety nic z tego nie wyszło - welon cirrusów.

 

Co do transportu, to tym razem nie dam rady nikogo zabrać - samochód dopadne dopiero po powrocie do domu.

 

Generalnie czekamy na rozwój sytuacji na niebie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie niebo jest takie, ze nie ma pewności jak sie to dalej rozwinie. Wczoraj wytrwałem do pierwszej w nocy z rozstawionym do focenia montazem i niestety nic z tego nie wyszło - welon cirrusów.

 

Co do transportu, to tym razem nie dam rady nikogo zabrać - samochód dopadne dopiero po powrocie do domu.

 

Generalnie czekamy na rozwój sytuacji na niebie.

 

Pozdrawiam.

 

Ufff, Hans, to mnie uspokoiłeś, wczoraj spasowałem ze względu właśniena te cirrusy ale jak by się zrobił clear to bym się w tyłek gryzł ;) A dzisiaj widze faktycznie różnie może być, teraz jakaś burza się zbliża. Trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dziś otrzymałem swójego pierwszego telpa. Bardzo mi zależy aby znaleźć chętnych na obserwację jutro (abym mógł przetestować telpa). Nie będę ukrywał że zależy mi również na pomocy przy pierwszej obserwacji (ustawienie telpa, sprawdzenie czy nie trzeba kolimować i ogólna pomoc i dobre rady). Mam samochód i to kombi więc z transportem nie będzie problemu.

Jestem do dyspozycji jutro wieczorem. Czekam na chętnych.

Teren - okolice Warszawy

Pzdr

Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie odpada możliwość pojechania gdzie kolwiek za miasto... Moja mama jutro jedzie na jakieś urodziny koleżanki, albo coś w tym stylu <_< Jeżeli masz ochotę, zapraszam do mnie : ) Jeśli nie będzie nam pasowało u mnie na podwórku, zawsze będziemy mogli podjechać troche dalej, w ciemne miejsce... Mój numer kom. jest w stopce. Napisz na PM o której miałbym się Ciebie spodziewać, to podeślę dokładny namiar.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

noo wreszcie :helo:

co prawda w siedzibie f-my w Mińsku, była taki niepowtarzalny klimat, że klient chcąc kupić np. jakiś okularek dostawał ich całe wiadro, wystawiano mu sprzęt przed sklep i mógł w ciszy i spokoju wybierać do bólu,

co pewnie w wawie nie bedzie już możliwe :( tym bardziej, że to w ścisłym centrum miasta

ale i tak to cieszy, że będzie bliżej wielu z nas :)

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

 

A kiedy w Poznaniu?

W Poznaniu jest firma GRUBE (nie pamiętam dobrze nazwy, więc może ją niechcący przekręciłem). Firma prowadzi sprzęt myśliwski, ale jest także partnerem Delta Optical. Nie widziałem u nich teleskopów (głównie lornetki i celowniki) ale wydaje mi się że bez problemów mogą sprowadzić z DO wszystko...

Są mili i elastyczni ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.