Skocz do zawartości

60-tka w budowie ---zdjęcia


PiotrZ

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Wspominaliście juz nazwy militarystyczne. Niestety niemieckie są najpopularniejsze. Może więc to? http://pl.wikipedia.org/wiki/Gruba_Berta

 

PS W Roztokach spałem mając przy łóźku 38-kę TUR'a. Przyobleczoną w czarny materiał. Daję słowo honoru, że pierwsze co pomyślałem, gdy rano otworzyłem oczy to było: O rany, Vader....

Pozdrawiam

Edytowane przez Tiamat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak Pany , my tu biesiadujemy , mamy fiestę , kołpaki , kolubryny i drabiny a ja sobie pomyślałem tak :

 

Z producentem sprawa prosta , robotę wykonał i ma zapłacone . Teraz trochę poprawek , serwis gwarancyjny i wspólne obserwacje na zlotach .

 

Niewiele osób wie że przez ten czas budowy teleskopu Tur bezinteresownie pomagał pod względem organizacyjnym , logistycznym i merytorycznym w kilku rozwiązaniach . Sumienie by mnie zagryzło gdybym w tym wątku nie wyróżnił jego wkładu . Paweł , w tym teleskopie jest i na zawsze pozostanie wykonana po koleżeńsku Twoja praca . Dziękuję :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję zmianę avatarka i nazwę P.60

ASTRO - co Ty tam masz na awatarze? U-boota z "szukaczem" z ołówka automatycznego marki KOOHINOR? :ha:

Kiedyś z czegoś takiego (ołówka) i z gumy modelarskiej robiło się grożną broń do strzelania strzałami z wkładu do długopisu i igły maszynowej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cungus - mam taką zasadę że w avatarku zawsze zamieszczam sprzęt jaki obecnie posiadam czyli U-bota 170x900 z doskonałej klasy celownicą wiatrówkową marki Tasco 4x20 :ha:

 

Jak zrobię nowy szukacz to zmienię avatarek ale tylko zdjęcie samego szukacza a telep pozostanie ten sam nie ma się czego wstydzić nie każdego stać na taki drogi i najlepszy w Polsce sprzęt - sie nieśmiej :ha:

 

I dlatego zaproponowałem Piotrpwi zmianę avatarka , bo uważam to za niezły pomysł aby mieć w avatarku zamieszczony swój telep i swoje zdjęcie, a jak się jest takim przystojnym jak Piotr to sie nie ma czego wstydzić :notworthy: - dlatego ja tylko sprzęt swój zamieściłem którego nie ma co się wstydzić :Boink: a zdjęcia już nie. Wolałem wstawić piękne zdjęcie Warszawy - nocą z planetkami :helo:

 

Jak będę w Lublinie to wpadnę do ciebie na :Beer: pogadamy sobie o avatarku , sprzęcie i starych polakach z Lublina ( mieszkałem tam przez 20 lat)

 

pozdr

Edytowane przez astrokosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr,

 

Nie przesadzaj, tyle mojego wkładu w ten scope co jedna kropla wody w morzu.

 

Ps. Jak chcesz mi się odwdzięczyć, to obiecaj że go przywieziesz na sierpniowe Kudłacze :D

 

Pozdro

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak Piotrze zmieniasz avatarek na P.60 ?

pozdr :Beer:

Ps . jak ja bym mial taki telep to tak bym go własnie nazwal i tak się usmiechał ładnie jak ty :D

 

 

Avatarek ładnie zrobiłeś ale nie mógłbym się zidentyfikować z czymś tak nowym jak P60 , nigdy nie miałem podpisu z literką i cyfrą . Mógłbym sam się z kimś podobnym pomylić :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że to ostatnie podejście z Avatarem i wrócimy do rozmów o teleskopie  B)

Próżna nadzieja!

Gdyby miało na rysunku być 60 to ja bym dał Fi=60. Rzeczone panienki by miały do myślenia!

 

Piotrze! Spróbuj rozważyć, czy nadal w PODPISIE umieszczać drugi avatar. Wydłużają się posty i mniej wchodzi na ekran!

Z powodu wydłużania jednolinijkowych postów czasem na dłuższy czas w ogóle wyłączam wyświetlanie awatarów.

:helo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.