Skocz do zawartości

Astro FM


Mariusz.K

Rekomendowane odpowiedzi

Szukamy prezenterów do radia Astro.FM . Do wszystkich audycji (pozdro lajt , astro newsy oraz inne audycje tematyczne [astronomia]). W audycjach tematycznych trzeba przygotować własną treść, w astro newsach nie jest to potrzebne!

 

Żeby zostać prezenterem trzeba mieć nie naganną dykcje oraz potrafić sie dobrze wysłowić. Pozatym trzeba ukończyć wiek 13 lat

 

Wiecej informacji znajduje sie tutaj: http://www.astrofm.info/index.php?id=4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj "nadawało w eter" i to dośc dobrze...

Dziś..........ZAWIESZONA DZIAŁALNOŚĆ :(

 

Na poczatku nie dzialalo - zaczelo gdzies blizej 20:00 dzialac.

 

Ja zawsze twierdzilem, ze czasami wazniejsza jest wytrwalosc nic poczatkowy "szpan" i jakosc. Bo z czasem ludzie sie ucza i jakosc bedzie sie poprawiac. Mozna zaczac od zera i z kazdym tygodniem podnosic jakosc, uczyc sie etc.

 

Jestem troche zawiedzony, bo radio bylo fajnym pomyslem. Rozumiem problemy techniczne, bariery finansowe,... ale ekipa nie dala rady po paru dniach dzialania??? To nie wiedzieli co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejme inną taktyke bardziej radykalną... I obiecuje ze zrobie wszytsko by radio powróciło.

 

Krytyka na a4u i na forum astronomia.pl była duża ale miała dużo prawdy. Ja sie nie załamałem czytając to i wiem co teraz mam poprawić...

 

Szkoda tylko ze ekipa odeszła....

 

Wiec, szukam wszytskie osoby które mogą pomóc w tworzeniu (odrodzeniu) radia

Edytowane przez Mariusz.K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz wiesz ze na mnie zawsze możesz liczyć jak tylko będe miał czas to spox :) ale wiesz szkoła , szkoła , szkoła ...... :unsure:

 

W konću szkoła jest jak Media Markt powinni tego zabronić :lol:

Edytowane przez Bobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się chyba można było spodziewać, ale sam zdziwiłem się, gdy po kilku ostrych słowach krytyki nagle rozpada się cała ekipa radia. Widać zapał był bardzo "młodzieńczy"... Następnym razem radziłbym znacznie dłuższe i porządniejsze przygotowania, zamiast robienia wszystkiego "na hurra" - czekać opłaca się zawsze (no może prawie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo!!

 

Mówicie jakby było juz po radiu. Prace sie wstrzymane (w sumie to prace są nad odrodzeniem radia)

 

Te nowe radio bedzie inne. Bedzie napewno wiecej astronomii... moze na poczatku nie bedziemy co dziennie puszczać audycji ale bedą one np. co drugi dzien... pozatym beda powtórki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nowe radio bedzie posiadało wiecej astronomii. Nie wiem czemu nazywam je nowym... poprostu odrodzi sie na nowo.

 

Wiec radio bedzie i prosze sie nie obowiać. Nie moge poprostu tego zaprzepaścić...

 

Uratowanie radia uważam ze obowiązek dyrektora....

dobrze żeby radio niemiało dyrektora B) władza zawsze niszczy i ma zły wpływ. jeżeli zajmiecie się tym radiem to jesteście jego niewolikami. jego jakość jest dyrektorem i albo ta jakość was zwolni (jak np teraz) albo nie.

 

Pozdrowienia i zajmijcie się audycjami a nie radiem. Radio jest "nieistotne" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.