Skocz do zawartości

Astro FM


Mariusz.K

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Paweł sam odszedł z radia! Pozatym jego ostatnia audycja która po mojej interwencji sie zakonczyła nie dawno, była wulgarna i była prowadzona w naganny sposób. Te wygłupy nie tylko mi sie nie podobały i sądze ze większości słuchaczy!

 

Przykro mi że w taki spósb współpraca radia z Pawłem została zakończona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ha::ha: No nie ja juz mam dosc WULGARNE ciekawe co ?? Poprostu prowadziłęm radio jak należy - nigdzie nie jst powiedziane ze mam mowić swoim prawdziwym głosem - pozatym słuchacze pisali co chwile ze Prowadzący jest COOL!! itp. Więc nie wiedze w tym nic złego - skoro "dyrektor" tak uważa no to trudno - zostałem wyrzucony z radia ( moze i troszke zwłasnej winy) ale trudno mysle, że jeszcze sie spotkamy na antenie Pablo :Beer:

 

Jedno mnie ciekawi i mam prosbe niech zabiorą swoje zdanie słuchacze tej audycji. Może pan dyrektor ją nagrał i zamiesc to słuchacze i osoby "trzecie" sie wypowiedzą ?? B)

Edytowane przez Bobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Moim skromnym zdaniem takie wyciaganie na forum opowiesci dziwnych tresci, nie dodaje profesjonalizmu waszej rozglosni. Wydaje mi sie, ze tego typu "sprawy personalne" etc. powinniscie zalatwiac poza publicznym forum. Rozwlekajac to w tym watku, zniechecacie potencjalnych odbiorcow.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo (Bobi) ile masz lat właściwie ? Czy prowadząc audycję myślałeś o konsekwencjach, o tym że Mariusz stara się by radio było na poziomie. Pomyslałeś jak na to spojrzą starsze osoby lub co gorsza sponsorzy radia o których usilnie Mariusz stara się walczyć !

Swoim zachowaniem nie poszanowałeś pracy Mariusza i jego wkładu w rozwój radia.

 

Na przyszłość zastanów się 3 razy jaki poziom reprezentujesz i co chcesz osiągnąć. Odniosłem wrażenie, że zależało ci głównie na liczbie słuchaczy (głównie dzieci). Mam rację ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo (Bobi) ile masz lat właściwie ? Czy prowadząc audycję myślałeś o konsekwencjach, o tym że Mariusz stara się by radio było na poziomie. Pomyslałeś jak na to spojrzą starsze osoby lub co gorsza sponsorzy radia o których usilnie Mariusz stara się walczyć !

Swoim zachowaniem nie poszanowałeś pracy Mariusza i jego wkładu w rozwój radia.

 

Na przyszłość zastanów się 3 razy jaki poziom reprezentujesz i co chcesz osiągnąć. Odniosłem wrażenie, że zależało ci głównie na liczbie słuchaczy (głównie dzieci). Mam rację ... ?

 

 

niestety nie slyszalem co sie dzialo na antenie - ale po tych komentarzach (miedzy innymi osoby, ktorej wiarygodnosc i prawdomownosc jest oczywista) ktore przeczytalem to widze ze decyzja o wyrzuceniu kolegi Pabla jest oczywista.

Zastanawiaja mnie rowniez "ci wszystcy" sluchacze - o ile sie orientuje to byla ich cala masa :P nie wiecej niz 10 - warto Pablo dla takiej ilosci sluchaczy robic z siebie pajaca??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kolego Limax widze ze cie sie nie podobało - to juz niestety jest twój problem. Moge dac 10 ośob które powiedza ze radi byo zajeb... a wszystkich było ok 15 słuchaczy. To ze Mariusz szuka sponsorów to badrdzo dobrze robi - ale co mu ze sponsorów skoro radi max słucha 7-10 osób ( co to za radio ? ) Tu chodzi przynajmniej teraz o jak najwększa liczbe słuchaczy którzy bedza nam "wierni" i bedą słuchac radia :huh: A pozatym temat audycji był: POZDRO LAJT więc moża było troszke wiecej luzu wprowadzić - juz nie przeginajmy RMF FM z tego nie zrobimy O CO WAM WOGÓLE CHODZI ???

 

Przed moja audycją była audycja Olafa on też dawał nieżle popalić - dlaczego sie nikt nie przyczepił jak była audycja "O SEKSIE " - ona naprawde stawiałaradio na wysokim poziomie :ha: Radio astronomiczne o tematyce "Jak zrobić ufoludka" ....

 

Troszke "cudują" niektóre osoby......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie slyszalem co sie dzialo na antenie - ale po tych komentarzach (miedzy innymi osoby, ktorej wiarygodnosc i prawdomownosc jest oczywista) ktore przeczytalem to widze ze decyzja o wyrzuceniu kolegi Pabla jest oczywista.

Zastanawiaja mnie rowniez "ci wszystcy" sluchacze - o ile sie orientuje to byla ich cala masa :P nie wiecej niz 10 - warto Pablo dla takiej ilosci sluchaczy robic z siebie pajaca??

 

 

Widze że kolega nie słuchał - szkoda może by się wypowiedział czy było żle czy dobrze :huh:

Edytowane przez Bobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze kolega nie wie co sie działo więc może nie bedzie zabierał głosu - nie wiem jak ty ale ja nie jestem pajacem - może na ciebie tak wołali w dzieciństwie ?? ( bez urazy )  B)  WIARYGODNOSC ..... pewnie sie kierujesz liczba postów ....  :ha:

 

bez komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla dobra forum przyjme te oskarzenia z podniesioną głową :huh:

Może faktycznie przegiołem i chciałem publicznie za to przeprosić :Beer: I ale i tak mam swoje zdanie na ten temat)

 

Zostałem usunięty z radia - troszke szkoda - wiec raz jeszcze PRZEPRASZAM i koncze ten temat najlepiej do kwarantanny.

 

 

Największe chyba słowa przeprosin należą sie " dyrekcj " bo to dzięki Mariuszowi radio istnieje więc Przepraszam :unsure:

 

 

Życze wielu sukcesów radiu ASTRO.FM ale niestety już bez mojej osoby - szkoda - :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla dobra forum przyjme te oskarzenia z podniesioną głową :huh: 

Może faktycznie przegiołem i chciałem publicznie za to przeprosić  :Beer:  I ale i tak mam swoje zdanie na ten temat)

 

Zostałem usunięty z radia - troszke szkoda - wiec raz jeszcze PRZEPRASZAM i koncze ten temat najlepiej do kwarantanny.

Największe chyba słowa przeprosin należą sie " dyrekcj " bo to dzięki Mariuszowi radio istnieje więc Przepraszam  :unsure:

Życze wielu sukcesów radiu ASTRO.FM ale niestety już bez mojej osoby - szkoda -  :Beer:

 

Dziekujemy za wspolprace - nie zamykamy przed Toba drzwi do ASTRO FM - rozumiemy ze czasem niektorym moga popuscic emocje - zapraszamy do dalszego sluchania oraz komentowania naszych audycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co...

Po tym jak radio poprzednio padło ktos dla Was życzliwy poprosił mnie

Ej Paweł może nagrał byś dla chłopaków audycje o zakryciach...??

Ja po zastanowieniu napisałem do "redaktorów", że jak radio ruszy i będzie jako tako to zrobie taka audycje tym bardziej, że mam dostep do dobrego studia nagraniowego (chciałem to zrobić jakoś fajnie) ale po tym co tu czytam,nie patrząc na to co się działo na antenie a na to co piszecie do siebie tutaj i w jaki sposób to aż mnie ściska i śmiać się chce. Dobrze, że nie nagrałem tej audycji...

Jesteście wszyscy absolutnie wszyscy śmieszni!

Kanawkowaty robił coś ciekawego ale reszta......... zapiszcie się do domu kultury na koło teatralne czy coś... i dajcie już spoksa przynajmniej tu. Macie swoje forum i tam róbta pranie!

 

Paweł Maksym

 

PS

Oświadczam, że wiem, że pisząc te słowa wystawiam się na gniew wielu osób - Dyrektorów, Redaktorów, Prezenterów i Bóg jeden wie kogo z nim związanych i robię to z całkowitą świadomością i odpowiedzialnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co...

PS

Oświadczam, że wiem, że pisząc te słowa wystawiam się na gniew wielu osób - Dyrektorów, Redaktorów, Prezenterów i Bóg jeden wie kogo z nim związanych i robię to z całkowitą świadomością i odpowiedzialnością.

 

Ależ Ty Paweł jesteś odważny! :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.