Skocz do zawartości

Kupię soczewki z niższej półki.


Tymoteusz312

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Kupię soczewki niższej półki o ogniskowej od 25 do 6mm. Do dyspozycji mam 140zł. Może być jedna, ale preferowałbym dwie lub nawet trzy. Nie mam żadnych okularów, a lada moment otrzymam teleskop i chciałbym go jakoś użyć. Najchętniej przyjmę te popularne kitowce, które dołączane są do zestawów z teleskopami. Jeśli jest ktoś w stanie mi coś polecić, zaoferować lub sprzedać proszę o wiadomość na PW lub w temacie. Post jest ofertą kupna jak i zapytaniem "co wybrać". Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze jesteś na dorobku, mogę Ci sprzedać za 50 % ceny dobry okular  o ogniskowej 20 mm.  Taki https://teleskopy.pl/product_info.php?cPath=22_318&products_id=2018&lunety=Okular GSO SV 20 mm 1 25 SuperView 70 stopni

Stan bez zarzutu, wygląda jak nowy, obie zaślepki.  Sprzedam, bo mam od pewnego czasu wyborny zoom Baadera, ktory ma też ogniskową 20 mm i wystarczające dla mnie pole własne.

Więc byłoby to 70.- zł plus ulgowa opłata pocztowa  z Czech ( bo tutaj mieszkam )  - 20.- zł.  Należność posłał byś na konto szwagra w Polsce.

 

:)

 

PS.: w napisach na okularze drobna, nieistotna dla jakości różnica : okular brandowany jest Delta Optical / GSO - ale to są chwyty marketingowe obu firem.

      Nudzą się i wymyślają...

Edytowane przez zbignieww
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szybko napisalem, tak szybko wycofuje oferte. Podczas  ogladania planet i Ksiezyca w poblizu bloku - spadl mi na beton i klapa.

Do wykorzystania jedynie korpus, chromowana tulejka 1,25 " i zaslepki. Soczewki w srodku do pojemnika z odpadami  :( 

Edytowane przez zbignieww
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.