Skocz do zawartości

Statystyki Astro-Forum.org


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie przegladalem troche naszych statystyk. Ostatnio kilka osob pytalo mnie, ile osob czyta AstroForum, tak wiec postanowilem odpowiedziec w tym miejscu. To w koncu zadna tajemnica.

 

Miesiac Grudzien 2004

 

Lokalizacje (user/IP): 13815

Transfer (KB): 26386667

Wizyty: 49227

Odsłony stron: 625594

Pliki: 1377893

Wywołania: 4327293

 

To bardzo dobre wyniki. Mozemy sobie wszyscy pogratulowac. Musze jeszcze wspomniec, ze z kazdym miesiacem mamy wzrost (ok. 20%).

 

W zalacznikach macie ciekawe statystyki, pokazujace rozne aspekty ogladalnosci. Badanie wykonane za pomoca stat.pl na probce 3 dniowej - czyli ok 1300 osob (cookis, nie komputerow).

brows.png

hourly_usage_200412.png

osrodki.png

rozdz.png

swiat.png

swiat2.png

system.png

wojewodztwa.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wrzucam podsumowanie roku w kategoriach postow, wyswietlen watkow itp.

Bardzo nas to cieszy, bo oznacza, ze mozemy Astro-Forum.org nazwac najwiekszym i najpopularniejszy astroforum w PL. Gratuluje :)

 

Szczegolnie smiesznie wyglada wzrost popularnosci PM. Strasznie to rownomierne :)

stat_post.png

stat_topic.png

stat_new_topic.png

stat_pm.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak w tym nocnym, przesiadywaniu coś jest, bo oczywiście Darku_B ta moja "riposta" miała dotyczyć nazwania nas "maniakami" :D przez lukiego , a nie np "wysiadywania" ip przez Ciebie, jak to można było odebrać, czytając, te moje wypociny, źle mi się "cytatnęło" za co Cię bardzo przepraszam

pozdrowienia

 

a przy okazji, jakie zasady rządzą możliwym czasem, edycji swoich postów?

 

często jest tak, że po napisaniu i wysłaniu posta, jest przycisk edycji, ale po jakimś czasie on znika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze taka możliwość że jak ktoś "przegapi" te 15 minut na edycję postu to może sprawdzić na głównej który z Moderatorów jest obecny . Może on pomóc w zmianie tekstu . Jednak prosimy aby dotyczyło to spraw istotnych . Kontakt przez GG lub wysłanie wiadomości Forum pocztą .

 

Co do nocnych Marków to nie myślcie że jestem taki "ranny ptaszek" . Pół godziny temu wróciłem z obserwatorium po tym jak po godz drugiej trzydzieści zrobiła się ładna pogoda . Po czwartej jak zamykałem zaczęło tak wiać jakby się kto powiesił i wszyscy diabli pędzili po jego duszę :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.