Skocz do zawartości

Osłona przeciwświetlna do Dobson 10" Flex Tube


Campana

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.09.2019 o 15:47, jupiter1969 napisał:

Macie pomysł pod jakim hasłem szukać czegoś podobnego ? Chodzi o tworzywo w formie arkuszu, czarne, najlepiej mat. Na tyle grube by trzymało kształt a zarazem dało się ukształtować. Chce z tego zrobić osłonę, odrośnik i przysłonę apertury więc potrzeba tego kilka metrów kwadratowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jarek napisał:

Zobacz na allegro itp. maty pod fotele i krzesła na kółkach. Są robione w 2 wersjach:

-przezroczysty poliwęglan (dosyć sztywny)

-czarny polistyren (nieco bardziej miękki, z jednej strony matowy)

Są w różnych rozmiarach, największe bodaj 1.5m.

Pozdrawiam

-J.

Chciałem o tą matę zapytać. Wiadomo, że brałbym czarną. Czy ona się nada ? Nie jest to zbyt miękkie na odrośnik i osłonę ? Ewentualnie gdzie można tego szukać w stacjonarnym sklepie ? 

Edytowane przez astrokarol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, peter5 napisał:

Hej, czy coś już wiadomo?

Tak, sprawa wygląda tak, że po 1.5 miesiąca i przypomnieniu się dopiero - odesłali do mnie z powrotem. Stwierdzili, że ich "astronom" testował i wszystko było ok. Kiedy spytałem o zdjęcia - oczywiście okazało się, że nie zrobili żadnych, żeby pokazać, że udało się im zniwelować te niedoskonałości. Prawda jest taka, że jakbym chciał, to by musieli zwrócić mi kasę za tą płachtę bo przegapili o pół miesiąca ustawowy termin do odpowiedzi na reklamację. Co więcej, nie udowodnili w żaden sposób, że płachta spełnia swoje zadanie (prócz tego, że chroni od much i innego latającego dziadostwa). Ale nie będę z nimi wojował, bo tyle, co wysłali mi jakichś zatyczek, zaślepek, czy części zamiennych do sprzętu astro i to w większości za free, to akurat z nimi chcę dobrze żyć :) Tak czy inaczej - osobiście nie polecam tego rozwiązania w przypadku 10" FlexTuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.