Skocz do zawartości

Celestron Omni XLT 120 + EQ5 (EXOS2) + statyw 1,75


galandilias

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Do sprzedania refraktor Celestron Omni XLT 120 (z kątówką fabryczną 45 stopni i okularem Celestrona 25 mm) zamontowany na montażu EXOS2 (EQ5) i statywie stalowym 1,75. Cena za całość 1800 + wysyłka na koszt kupującego.

 

Tuba jak tu:

https://teleskopy.pl/product_info.php?products_id=3393&lunety=Teleskop Celestron Omni XLT 120 refraktor CG 4

Montaż jak tu:

https://teleskopy.pl/product_info.php?products_id=1859&lunety=Monta Bresser EXOS 2 EQ 5

Statyw jak tu:

https://teleskopy.pl/product_info.php?products_id=1449&lunety=Monta paralaktyczny Sky Watcher EQ5 g owica przeciwwagi statyw stalowy 1 75

 

Możliwe rozbicie zestawu:

- Tuba - 850 pln + wysyłka

- Montaż - 750 pln + wysyłka

- Statyw - 400 pln + wysyłka

 

Tuba bez rys, wyciąg trzyma porządnie okulary, szkło skolimowane i bez żadnych uszkodzeń. Montaż bez luzów z lunetką do kalibracji przeciwwaga trochę sfatygowana, ale w granicach normy :) statyw jak to statyw :) stabilny grube stalowe nogi - daje radę. Sprzedaje bo poluje na SCT na Alt-AZ.

 

Historia sprzętu:

Jestem drugim właścicielem, kupiłem dwa lata temu w zestawie fabrycznym, przerzuciłem tubę na stabilniejszy montaż z fabrycznego CG-4 i stoi w pokoju bo się mi go nie chce targać przez dwa piętra do ogródka ;)

 

Bardzo chętnie umówię się na odbiór osobisty w Krakowie lub okolicach Nowego Targu.

DSC_1973.jpg

DSC_1971.jpg

DSC_1970 (2).jpg

DSC_1975.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na nowy nie wygląda. Na zdjęciu dobrze widać różne niedoskonałości. I nie chcę za darmo a jedynie trochę taniej niż Ty podałeś. Zamiast 1100 800 zł. I to jest powód by kogoś obrażać? Myślałem, że tu można negocjować cenę ale widzę, że nie ma z kim. Powodzenia w sprzedaży życzę. I jest mi przykro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcin_Matlak napisał:

Na nowy nie wygląda. Na zdjęciu dobrze widać różne niedoskonałości. I nie chcę za darmo a jedynie trochę taniej niż Ty podałeś. Zamiast 1100 800 zł. I to jest powód by kogoś obrażać? Myślałem, że tu można negocjować cenę ale widzę, że nie ma z kim. Powodzenia w sprzedaży życzę. I jest mi przykro.

Zwróć uwagę że to nie odpowiedział sprzedający... :D

 

A propozycje cenowe możesz wysyłać na PW

 

M.

Edytowane przez mirek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Marcin_Matlak napisał:

Mam do kolegi pytanie. jak się wysyła PW, choć to i tak pewnie jest już sprawa przegrana.

Np. tak: najeżdżasz myszką na nicka osoby do której chcesz wysłać PW, pojawia się menu, klikasz na kopertę "wiadomość".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.